RTX 2070 Super ekran kartını garantiye yollamak

xwxberkay2

Decapat
04 eyl 2020 tarihinde İncehesap üzerinden
ASUS DUAL-RTX2070S-O8G-EVO GeForce RTX 2070 Super ekran kartı aldım ve şu anda kernel Power'dan sıkıntılı olduğunu düşünüyorum ve garantiye göndermek istiyorum fakat stoklar olmadığı için bana ürün para iadesi yapılırsa ne yapacağımı bilmiyorum. Şu anda 4200 TL'ye ben ekran kartı bulamam. Deneyimli arkadaşlar yorum yaparsa sevinirim

Dostum şu an firmalar çakallık peşinde oldukları için ülkemizde direk para iadesi kararı verirler bahane hazır stok yok ama yasalar öyle demiyor. Eğer ürün tamir edilemiyorsa eş değeri veya bir üst modeli gönderilir veya para iadesi ancak bu durumda önce müşterinin isteğine göre hareket etmek zorundalar. yok ben buna bakmam para iadesi yaparım derlerse THH'ye şikayet edersin olur biter.

Muadil emsal bir konu ve güncel 2021 yeni yaşandı linki aşağıda bırakıyorum. Herkes hakkını hukukunu bilsin bu çakal firmalar işlerine gelince kartlara 10 000 TL fiyat çekiyorlar işlerine gelmeyince stok yok para iadesi, yok öyle yağma........

Dh'de forum üyesinin RX 580 kart arızalı RX 480 öneriyorlar ya da para iadesi kabul etmiyor THH'ye şikayet ediyor bilirkişi arıyor konuşuyor sonuç çok daha güçlü 1660 Super göndermek zorunda kalıyorlar. Hani stok yoktu tamam o üründe yoksa bir üstünü vereceksin bu kadar basit.

Bu arada kernel power hatası ekran kartı ile alakalı bir şey olmayabilir ram, güç kaynağı, anakart vs. oyundan atma mavi ekran yeme başka sorunlardan ötürü de olabilir.

Dostum şu an firmalar çakallık peşinde oldukları için ülkemizde direk para iadesi kararı verirler bahane hazır stok yok ama yasalar öyle demiyor. Eğer ürün tamir edilemiyorsa eş değeri veya bir üst modeli gönderilir veya para iadesi ancak bu durumda önce müşterinin isteğine göre hareket etmek zorundalar. yok ben buna bakmam para iadesi yaparım derlerse THH'ye şikayet edersin olur biter.

Muadil emsal bir konu ve güncel 2021 yeni yaşandı linki aşağıda bırakıyorum. Herkes hakkını hukukunu bilsin bu çakal firmalar işlerine gelince kartlara 10 000 TL fiyat çekiyorlar işlerine gelmeyince stok yok para iadesi, yok öyle yağma...

Dh'de forum üyesinin RX 580 kart arızalı RX 480 öneriyorlar ya da para iadesi kabul etmiyor THH'ye şikayet ediyor bilirkişi arıyor konuşuyor sonuç çok daha güçlü 1660 Super göndermek zorunda kalıyorlar. Hani stok yoktu tamam o üründe yoksa bir üstünü vereceksin bu kadar basit.

Bu arada kernel Power hatası ekran kartı ile alakalı bir şey olmayabilir RAM, güç kaynağı, anakart vs. oyundan atma mavi ekran yeme başka sorunlardan ötürü de olabilir.

RAM CPU anakart PSU değişti yazılımsalda olabilir.

Geri
Yukarı