RTX 2070 Super i7 2600K darboğaz yapar mı?

Ventus XS modelin fiyatı ne kadar daha iyi model önerilebilir belki ekran kartı elinizde bulunuyor mu?

Aslında benim baktığım model Ventus GP olan modeliymiş, daha dün en ucuz RTX 2060 Superlere göz attığımda aklımda XS olarak kalmış. Şu anda da 100-200 TL daha ucuz Inno 3D, Palit ve Gigabyte Windforce modellerini tercih etmektense bu kart hem kullanılan askeri sınıf güç besleme kapasitörleri açısından hem de genel soğutma performansı açısından daha alınabilir gibi durduğu için önerdim. Asus Dual EVO, ROG ve MSI Gaming X'ler genelde 4000 TL bandının bayağı üzerinde seyrediyor.

MSI GeForce RTX 2060 Super VENTUS GP OC 8GB 256 Bit Ekran Kartı

Aslında benim baktığım model Ventus GP olan modeliymiş, daha dün en ucuz RTX 2060 Super'lere göz attığımda aklımda XS olarak kalmış. Şu anda da 100-200 TL daha ucuz INNO 3D, Palit ve Gigabyte Windforce modellerini tercih etmektense bu kart hem kullanılan askeri sınıf güç besleme kapasitörlerü açısından hem de genel soğutma performansı açısından daha alınabilir gibi durduğu için önermiştim. ASUS Dual Evo, ROG ve Gaming X'ler genelde 4000 TL bandının bayağı üzerinde seyrediyor.

MSI GeForce RTX 2060 Super VENTUS GP OC 8GB 256 Bit Ekran Kartı

Ventus GP ise sorun yok zaten önerdiğim bir model XS'deki bazı sorunlar GP ile çözüldü diye biliyorum.

Geri
Yukarı