RTX 2070 Super Sıcaklık değerleri

Verdiğim ayarları yapıp bir daha deneyin etki edebilir. 88-90'a çıkmadığı sürece sıkıntı yok.

Hocam neden ayar yapsın ben anlamadım? Kasanın ön camı varken hava akışı berbat. Kasanın ön camını çıkarttığı zaman sorun ortadan kalkar. Neden gereksiz yere fanları yıpratıp fazladan ses oluştursun yanında.

Hocam neden ayar yapsın ben anlamadım? Kasanın ön camı varken hava akışı berbat. Kasanın ön camını çıkarttığı zaman sorun ortadan kalkar. Neden gereksiz yere fanları yıpratıp fazladan ses oluştursun yanında.
Sıcak çalışmasını istemiyorsa deneyebilir benim görüşüm bu yani. Birde hocam ön camı çıkartırsa içeri toz dolmaz mı?

Şu an kasanın ön camını çıkardım sıcaklık 70 derece. Fakat kasanın ikinci bir fan modu var fanları hızlandıran. Camı takıp o fanla bu oyunu oynasam ne kadar etkisi olur.

Şu an kasanın ön camını çıkardım sıcaklık 70 derece. Fakat kasanın ikinci bir fan modu var fanları hızlandıran. Camı takıp o fanla bu oyunu oynasam ne kadar etkisi olur.

Hocam isterseniz fanları son moda alın cam takılı iken hiçbir şey değişmez. Kasanın ön tarafı cam olduğu için bileşenler hava alamıyor. Camı çıkartıp öyle kullanın.

Ne değişik insanlar var arkadaş insan bir beğeni falan atar :) Soru soruyorum cevap bile vermiyor. Birde kahkaha atıyor :D Şaka gibisiniz ya. Neyin havasıysa anlamadım ama....

Geri
Yukarı