RTX 2070 Super ve Ryzen 7 3700X için PSU ve kasa önerisi

Alternatifler. İkisi toplam 675 lira:

Alternatifler. İkisi toplam 675 lira:
PSU'yu sipariş verdim bile :D Ama önerin için teşekkür ederim. Kasa hakkında bir fikrim yok nasıl bir kasa, hava giriş çıkışları tatmin edecek düzeyde mi beni bilgilendirirseniz sevinirim.

PSU'yu sipariş verdim bile :D Ama önerin için teşekkür ederim. Kasa hakkında bir fikrim yok nasıl bir kasa, hava giriş çıkışları tatmin edecek düzeyde mi beni bilgilendirirseniz sevinirim.
Kasada kullanılan malzeme kaliteli. Isı yükseldiğinde kasa ile ilgili sorun yaşamazsın. Önde 2 adet arkada 1 adet fan mevcut. Öne bir adet de sen takabilirsin. Bunları kontrol edebilmen için tuşlar da mevcut. Bu fanların seslerini kolay kolay duymazsın. PSU için uzun bölme mevcut, PSU kablolarını görmeyeceksin. Fiyatına göre iyidir. Dıştan bir hoparlör gibi görünüyor. Görüntü iyi olsun dersen Corsair veya Cooler Master var ama fiyat ikiye katlanır.

Aslında bana kalsa 6 fanlı al. Ama sorunumuz ücret!
Belirttiğin fiyatlarda bu iki ürünü görebilirdim.
En önemli konumuz anakartın ve ekran kartın rahat sığması ve daralmaması.
Bu bildiğimiz Ferrari arabaya tofaş kapısı takmak. Sisteminiz güzelken kasanızı ve PSU güzel almanızda fayda var.
Haklısınız kafamdaki harcamadan fazla tutunca böyle oldu işte :D
PSU'yu almış bulunmaktayım:

700tl'ye kadar kasa öneriniz varsa alabilirim.
Kasada kullanılan malzeme kaliteli. Isı yükseldiğinde kasa ile ilgili sorun yaşamazsın. Önde 2 adet arkada 1 adet fan mevcut. Öne bir adet de sen takabilirsin. Bunları kontrol edebilmen için tuşlar da mevcut. Bu fanların seslerini kolay kolay duymazsın. PSU için uzun bölme mevcut, PSU kablolarını görmeyeceksin. Fiyatına göre iyidir. Dıştan bir hoparlör gibi görünüyor. Görüntü iyi olsun dersen Corsair veya Cooler Master var ama fiyat ikiye katlanır.
Görüntüden çok performans ile ilgileniyorum 700tl'ye kadar kasa önerisine açığım :)

Haklısınız kafamdaki harcamadan fazla tutunca böyle oldu işte :D
PSU'yu almış bulunmaktayım:

700tl'ye kadar kasa öneriniz varsa alabilirim.

Görüntüden çok performans ile ilgileniyorum 700tl'ye kadar kasa önerisine açığım :)
Phanteks Eclipse P400A alabilirsiniz. Çok güzel bir kasa. Onun dışında Corsair serisine bakabilirsiniz.

Evet ben de beğendim ama bi arkadaş kasadan şikayetçi olanlar var diyor. Bu arada buraya kadar yardımcı oldunuz çok teşekkür ederim. Kendi başıma karar verebilen bi insan değilim tereddütsüz aldım PSU'yu :)
Phanteks Eclipse P400A alabilirsiniz. Çok güzel bir kasa. Onun dışında Corsair serisine bakabilirsiniz.
Bi arkadaş daha önerdi aynı kasayı fakat 2 fanlı olmasından dolayı emin olamadım almak konusunda.. Video rendering ile işlemciyi zorlayacağım kasa içi soğutma için yeterli gelir mi bilemiyorum

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı