RTX 2070 ve Ryzen 5 3600 FPS düşmesi

Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba.
Bu sorunu LoL'de ve FIFA 21'de çekmekteyim. Ani FPS droplar oluyor ve FPS 40-50'ye düşüyor. DDU ile her şeyi kaldırıp sürücüleri temizce kurdum ama bir türlü bu sorunu düzeltemedim. Bu droplar inanılmaz bir şekilde oyun kalitesini etkiliyor çünkü oyunlar Online ve 1-2 saniyelik drop esnasında donma her şeyi değiştirebiliyor oyunda. 2x8GB RAM var sistemde bu arada. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar merhaba.
Bu sorunu LoL'de ve FIFA 21'de çekmekteyim. Ani FPS droplar oluyor ve FPS 40-50'ye düşüyor. DDU ile her şeyi kaldırıp sürücüleri temizce kurdum ama bir türlü bu sorunu düzeltemedim. Bu droplar inanılmaz bir şekilde oyun kalitesini etkiliyor çünkü oyunlar Online ve 1-2 saniyelik drop esnasında donma her şeyi değiştirebiliyor oyunda. 2x8GB RAM var sistemde bu arada. Şimdiden yardımlarınız için teşekkürler.
Fan temizliği sorunu çözecektir

Arkadaşlar merhaba.

Tüm sistem özelliklerini yazar mısınız?

Geçen sene almıştım. SSD sıcaklığını test edebileceğim program söyleyebilir misiniz test edeyim.

Crystal disk mark ile hız testleri, CrystalDiskInfo ile sağlığına bir de SSD'nin kendi uygulamasından değerleri öğrenebilirsiniz.

Geri
Yukarı