RTX 2070S CS:GO düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 10

SpreeZe

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba.
Ben önceden CS:GO'da yüksek ayarlarda 1280x960 da oynuyordum. Herkes rekabetçi oyun Max performans için grafiikleri düşür deyince bende düşürdüm ve FPS düştü neden düştüğüne baktığımda ise ekran kartı kullanımımın %20'i geçmediğini fark ettim ne yapmam gerekiyor bu durumda? Oyunum orta ve düşük ayarlarda.
İşlemci AMD Ryzen 7 3700X.

Counter-Strike_ Global Offensive 13.01.2021 09_58_41.png

Counter-Strike_ Global Offensive 13.01.2021 09_58_23.png

Öncelikle merhaba.
Ben önceden CS:GO'da yüksek ayarlarda 1280x960 da oynuyordum. Herkes rekabetçi oyun Max performans için grafiikleri düşür deyince bende düşürdüm ve FPS düştü neden düştüğüne baktığımda ise ekran kartı kullanımımın %20'i geçmediğini fark ettim ne yapmam gerekiyor bu durumda? Oyunum orta ve düşük ayarlarda.

Eki Görüntüle 832968

Eki Görüntüle 832969
RAM 8 GB herhalde. Sınıra dayanmış işlemci yardım istiyor. Bu nedenle darboğaz var gibi gözüküyor.

Sürücülerini silip tekrar yükle.

Çözünürlüğü düşürdüğünüz için işlemciye çok yük biniyor olabilir.

V-sync açık mı ve grafikleri yükselt kenar yumuşat.
Öncelikle merhaba.

Eki Görüntüle 832968

Eki Görüntüle 832969

V-Sync'ı kapat ve grafikleri medium yap mümkün olursada antialasingi düşük tut veya kapa.

Sürücülerini silip tekrar yükle.

Çözünürlüğü düşürdüğünüz için işlemciye çok yük biniyor olabilir.
teşekkür ederim deniyeceğim
zaten öyle ayarlarım orta ve düşükte antialasing ise kapalı
Sistemin zorlanmıyor. Kenar yumuşatma gibi şeyleri açmana lazım zaten oyunda kenarlar tırtıklı gözükmesin çünkü göz kanatır.
sadece kenar yumuşatmayımı açayım. grafik ayarları?

Öncelikle merhaba.

Eki Görüntüle 832968

Eki Görüntüle 832969

Oyun dosyalarını doğrulamayı dene bir de CPU etkinleştirme gibi bir ayar var görüntü ayarlarında onu etkinleştir ve ayrıca CS:GO işlemci kullanır daha çok ekran kartı pek kullanmaz.

Geri
Yukarı