RTX 2070S Gaming X Trio 8G ekran kartına overclock yapılabilir mi?

iw.orcun

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar bu ekran kartına sahibim ve O.C. yapabilir miyim/yapabilirsem nasıl yapabilirim onu öğrenmek istiyorum. Yardım edebilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ediyorum.

Yardımcı olmak isteyen arkadaşlara kolaylık sağlamak için MSI Afterburner uygulamasından bir görüntü bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
NOT: Eğer O.C. yapamıyorsam daha iyi performans almak için MSI Afterburner uygulamasından ne gibi ayarlar yapmam gerekiyor?

Merhabalar bu ekran kartına sahibim ve O.C. Yapabilir miyim/yapabilirsem nasıl yapabilirim onu öğrenmek istiyorum. Yardım edebilirseniz çok mutlu olurum şimdiden teşekkür ediyorum.

Yardımcı olmak isteyen arkadaşlara kolaylık sağlamak için MSI Afterburner uygulamasından bir görüntü bırakıyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Not: Eğer O.C. Yapamıyorsam daha iyi performans almak için MSI Afterburner uygulamasından ne gibi ayarlar yapmam gerekiyor?

Bir yapılır varya ama bilmiyorsanız sakın bulaşmayın OC işlerine.

Elindeki kart zaten verebileceği maksimum performansı veriyor. Ekran kartlarına OC yapmak pek sağlıklı değil.
Anladım teşekkür ederim peki oyun oynarken fanların devreye girmesini otomatikte mi bırakayım yoksa kendim bir değer mi vereyim? Oyun oynarken 250-620 fps aralarında oyundan oyuna değişiyor ve şimdiye kadar maksimum 58 derece gördüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı