RTX 2070S oyunlarda az kullanılıyor

R5 3600 ile 2070s kullanıyorum ben de ve bu tarz olayı yapan çok nadir oyunlar var.
Far Cry 5 ve PUBG de gördüm şimdiye kadar fakat çok yüksek FPS aldığım için sorun etmedim.
Onun dışında AC Odyssey de bir sıkıntım oldu o da çoklu çekirdekten kaynaklı ara sıra milisaniyelik droplar yememdi.

Bu sistemde sadece 3 oyunda sorun yaşadım onlarda bunlardır.
Ya sisteminde bir sorun var ya da bağımsız tarzda hafif oyunları çok oynuyorsun.

CoD Warzone PUBG Forza vs.

Msi b450 gaming plus max
R5 3600
rtx 2070s
16gb 3200mhz ram
m2 samsung ssd
arada ani takılmalar oluyor çok az

ağır oyunlardada bu şekilde oluyor

2070S Günümüz oyunlarında 1080P Oyunculuk için oldukça fazla bir kart, şu an 2060 kullanıyorum Ultra'ya alıp 60FPS+ oynayamadığım hiçbir oyun yok, sen 2070S kullanıyorsun ve 1080p'de üstelik, kartın kullanım değerlerinin %80 civarlarında olması bence oldukça normal.

Eğer FPS sorunları yaşamıyorsan bu düşük kullanımdan kaynaklı, herhangi bir problem yok dert etme.

Elindeki kart boru değil :)

2070S Günümüz oyunlarında 1080P Oyunculuk için oldukça fazla bir kart, şu an 2060 kullanıyorum Ultra'ya alıp 60FPS+ oynayamadığım hiçbir oyun yok, sen 2070S kullanıyorsun ve 1080p'de üstelik, kartın kullanım değerlerinin %80 civarlarında olması bence oldukça normal.

Eğer FPS sorunları yaşamıyorsan bu düşük kullanımdan kaynaklı, herhangi bir problem yok dert etme.

Elindeki kart boru değil :)
teşekkürler yorumun için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda 3.01'e bakıyorum adamlarda 90'larda geziyor hep bende 70-80 arada 90'lara çıkıyor.

Son düzenleme:
Teşekkürler yorumun için
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Şu videoda 3.01'e bakıyorum adamlarda 90'larda geziyor hep bende 70-80 arada 90'lara çıkıyor.

O fark işlemci kaynaklı olabilir. Daha iyi fırınlanmış işlemci daha yüksek hızları daha stabil verebileceği için doğal olarak daha çok FPS alırsın.

şuan bu problemi çözememmi acaba ?
unknown.png

Şöyle bir görüntü bırakıyorum belki çözümünü bilen olur.

Yeni konular

Geri
Yukarı