RTX 2080 İçin 750W Gold Sertifikalı Güç Kaynağı Yeterli mi?

MELLARK

Hectopat
Yer
Istanbul

Güç kaynağım bu ekran kartı için yeterlidir değil mi?

Yeterli fakat daha kaliteli bir PSU almanızı tavsiye ederim. F/P olarak bunu tavsiye ederim.

Bütçe uygunsa da bunu

Yeterli fakat daha kaliteli bir PSU almanızı tavsiye ederim. F/P olarak bunu tavsiye ederim.

Bütçe uygunsa da bunu

Bana bu güç kaynağını önerdiler ve güvenilir olduğunu söylediler. 80 Plus+Gold Sertifikalı.

Xigmatek alma.

Bu fazlasıyla yeter. Tam modüler, 14cm fan, 80+ Gold sertifika, akıllı fan, voltaj regülasyonu, 12V kanalından 750W ve Japonya menşeili kapasitörler. Bu forumdan iki kişiye 850W modelini, forum dışından 3 arkadaşa da 750W modelini aldırdım. Hepsi memnun. Kendim de 850W modelini kullanıyorum.

Ek olarak High Power, Thermaltake gibi birçok firmaya PSU üretiyor. Tayvan firmalarına güvenebilirsin. High Power, Cooler Master, ASUS, MSI, Thermaltake... Bunlar hep Tayvan firmaları ve hiçbir olumsuzluk yaşamadım.

Son düzenleme:

Güç kaynağım bu ekran kartı için yeterlidir değil mi?
Ben Vatandakini aldım kullanıyorum Xigmateg olanı yani. Gayet memnunum. Sistemime bakabilirsiniz. Sabah akşam açık zerre performans düşüşü göstermedi henüz.

Kankalarım güç kaynağımı aldım. Sadece bu ekran kartını alsam yeterli olur mu diye sormak istedim.
Xigmatek alma.

Bu fazlasıyla yeter. Tam modüler, 14cm fan, 80+ Gold sertifika, akıllı fan, voltaj regülasyonu, 12V kanalından 750W ve Japonya menşeili kapasitörler. Bu forumdan iki kişiye 850W modelini, forum dışından 3 arkadaşa da 750W modelini aldırdım. Hepsi memnun. Kendim de 850W modelini kullanıyorum.

Ek olarak High Power, Thermaltake gibi birçok firmaya PSU üretiyor. Tayvan firmalarına güvenebilirsin. High Power, Cooler Master, ASUS, MSI, Thermaltake... Bunlar hep Tayvan firmaları ve hiçbir olumsuzluk yaşamadım.
Güç kaynağımın ambalajını bile açmadım. Aslında geri verip üstüne para verip dediğin güç kaynağını mı alsam bilemiyorum. Sen hep aklımı karıştırıyorsun 😄 .

Güç kaynağını aldığım yeri aradım. Ambalajını açmadığımı söyledim geri verip başka bir ürün almak istediğimi söyledim. 1 ayı geçtiği için yapmıyorlarmış.

Son düzenleme:
Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı