RTX 2080 Super için en az kaç Watt PSU gerekiyor?

80+Plus sonuçta.

Bir PSU'daki en önemli etken sertifika mı?
Sanmam.
Öyle olsaydı insanlar diğer PSU'lar para vermek yerine Sharkoon shp 650W alıp geçerdi. Bilginiz yok ise yazmak için yazmayın.

2012 Corsair gibi kaliteli markada kullanılanın grup düzenlemesi var sonuçta.

Kaynak? Ayrıca Corsair olmasının önemi yok. Marka değil model.

Bir PSU'daki en önemli etken sertifika mı?
Sanmam.
Öyle olsaydı insanlar diğer PSU'lar para vermek yerine Sharkoon shp 650W alıp geçerdi. Bilginiz yok ise yazmak için yazmayın.

Kaynak? Ayrıca Corsair olmasının önemi yok. Marka değil model.

Size şunu diyeyim bende eski 10 yıllık PSU var dandik ne sertifika ne kalite o bile hala çalışıyor.

Aman aman. Şu toza bakın. Hocam siz ne yaptınız. Tozdan kaynaklı olduğunu düşünmekteyim.

Tozdan bile olmuş olabilir. Yani gereksiz bu sharkonn un kalitesizlik algısı.

Size şunu diyeyim bende eski 10 yıllık PSU var dandik ne sertifika ne kalite o bile hala çalışıyor.

Shp 650W alsan çalışmaz 2 yıla çöp olur diye bir şey yok. Diğer modellere göre sıkıntı çıkarma ihtimali daha yüksek. Çalışıyor ama ne kadar sağlıklı? Bunu da sorgulamak lazım.

Shp 650W alsan çalışmaz 2 yıla çöp olur diye bir şey yok. Diğer modellere göre sıkıntı çıkarma ihtimali daha yüksek. Çalışıyor ama ne kadar sağlıklı? Bunu da sorgulamak lazım.

Haklısınız fakat teknoloji = şans yani herkes kötülüyor çünkü insanlar Sharkoon'u çok kötü bir marka algılıyorlar
Ayrıca:
Düzenleme: Arkadaşlar ilk olarak mağdur ettiğim sizlerden ve Sharkoon firmasından özür dilerim. Bugün kasayı Sinerji Bilgisayar'a götürdüm. Nasıl olduğunu anlayamamak ile sorunun ekran kartından kaynaklandığını sistemi çalıştırdıklarında ekran kartından kıvılcım çıktığını söylediler. Ben de garipsedim demek ki ateşin ve dumanın çıktığı yeri yanlış görmüşüm ve burnum yanlış koku alıyor. Sıcaklık dereceleri her zaman düşük olmasına rağmen Zotac Gaming GTX 1660 ekran kartım arızalıymış. Biraz önce garanti koşullarını okudum ve tozdan vb kaynaklı oluşan sorunlar bile garantiye girmiyormuş yani kuş uçsa bile sorumlusu sizsiniz. Sorunun ne olduğunu bilmiyorum fakat umarım bu garantiye gidiyordur. Yeniden mağdur ettiğim kişilerden özür dilerim. Daha önce hiç PSU veya Ekran kartı yanması görmemiştim ve bu yüzden bilemedim.

Adam PSU'da sorun yok demiş

Son düzenleme:

Geri
Yukarı