RTX 2080 Super MSI Gaming X Trio no Signal hatası

OPELCİ

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba MSI RTX 2080 Super Gaming X Trio ekran kartım bazen fan sesi yükseldiğinde no Signal veriyor PC çalışıyor ama monitörde no Signal veriyor kasanın açma tuşuna uzun basıyorum PC'yi kapatıyorum sonra geri açıyorum düzeliyor. Nedeni ne olabilir teşekkür ederim.

Merhaba MSI RTX 2080 Super Gaming X Trio ekran kartım bazen fan sesi yükseldiğinde no Signal veriyor PC çalışıyor ama monitörde no Signal veriyor kasanın açma tuşuna uzun basıyorum PC'yi kapatıyorum sonra geri açıyorum düzeliyor. Nedeni ne olabilir teşekkür ederim.

Sinyal kesildiği zaman Windows arka planda aktif olarak çalışıyor mu? Mesela müzik açıkken müzik de kesiliyor mu?

Müzik açıkken olmadı hiç olursa söylerim. Müzik açıkken olursa ne olur olmazsa ne olur teşekkürler

Müzik kesilirse sistem kitliyor demek olur. PSU yetmezliği veya ekran kartı güç kablolarının doğru takılmaması ile ilgili olabilir. Müzik kesilmez ise Windows arkada çalısıyordur. Görüntü kablosu gibi basit bir olay durumu tetikliyor olabilir.

Bir de ETS 2 de servise girdiğimde sesler geliyor coil whine gibi olabilir böyle uçak kalkarken gibi sesin tiz hali gibi ama çok sesli değil servis menüsünden çıktığımda ses gidiyor bazen de farklı küçük sesler geliyor ETS 2 de daha çok ana menüde falan bunun çözümü var mı bir de coil whine PSU'dan ya da ekran kartından gelip gelmediğini nasıl anlarız teşekkürler.
Bir de ETS 2 de servise girdiğimde sesler geliyor coil whine gibi olabilir böyle uçak kalkarken gibi sesin tiz hali gibi ama çok sesli değil servis menüsünden çıktığımda ses gidiyor bazen de farklı küçük sesler geliyor ETS 2 de daha çok ana menüde falan bunun çözümü var mı bir de coil whine PSU'dan ya da ekran kartından gelip gelmediğini nasıl anlarız teşekkürler.

Dikey eşitlemeyi açarak ses bayağı azalmıştır ses geliyorsada eğer bayağı kısık sesle geliyor ekran kartına yük bindiği zaman bazen gelebiliyor.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı