RTX 2080 ve BenQ Xl2411 144 Hz alamama sorunu

Ben monitörü daha önceden almıştım 6 ayı geçti,sistemi sadece yeniledim. Fakat şöyle bir şey var sitelerde satıcan çoğu dvi to display ceviriciler dvi-d değil 4+1 olanlardan.Bu sabah dvi-d olanından sipariş verdim bakalım inşallah güzel sonuç alırım

Monitör yalnızca dvi dan 144 hz veriyor.konumuz zaten nereden verdiği değil,nasıl çevirebiliriz? Normal şartlarda display en yeni sistem olduğu icin geçmiş sistemleri destekliyor ama bakalım

Arkadaşlar direk monitörü değiştirin, başka yolu yok bunun. Aynı monitör ve aynı kart ile aynı sorunu ben de yaşadım, monitörü değiştirdim ve 2K'ya geçtim hatta. Dönüştürücülere boşuna para vermeyin.

Monitör değiştireceğim gibi. Fakat 2000 tl bütçem olacak. Bu bütçeye kaliteli 2k 144hz 1ms yoktur. Bu yüzden gsync(adaptive sync) li 1080p monitör tercih edeceğim gibi duruyor.
Levent bey bende bu hafta sistemimi yeniledim gtx 1660 ti aldım aynı sorunu yaşıyorum, bir sonuca varabildiniz mi
Hayır. Monitörümü satılığa koydum. Yeni bir monitör almayı planlıyorum artık
İnternette araştırdığımda da bu tür konularda sonuca bağlanamamıştı. Benimki de aynı oldu. Monitör değişimi şart

Son düzenleme:
Monitör değiştireceğim gibi. Fakat 2000 tl bütçem olacak. Bu bütçeye kaliteli 2k 144hz 1ms yoktur. Bu yüzden gsync(adaptive sync) li 1080p monitör tercih edeceğim gibi duruyor.

Hayır. Monitörümü satılığa koydum. Yeni bir monitör almayı planlıyorum artık
İnternette araştırdığımda da bu tür konularda sonuca bağlanamamıştı. Benimki de aynı oldu. Monitör değişimi şart
2. ele yönelmenizi tavsiye ederim. Garantisi bitmemiş 2K 144Hz adaptive sync'li modeller var o fiyatlara.

2 yıldır araştırdığım bir konuydu ve sonunda artık ben de 144Hz alıyorum. Aynı monitörden bende de var fakat HDMI olduğu için en fazla 120Hz alıyordum. Aldığım kablo ile artık 144Hz alıyorum. Dual DVI kablo. Türkiye'de ki kablolar biraz sıkıntı çıkarabiliyor. Eğer isterseniz ürünü vereyim.

2 yıldır araştırdığım bir konuydu ve sonunda artık ben de 144Hz alıyorum. Aynı monitörden bende de var fakat HDMI olduğu için en fazla 120Hz alıyordum. Aldığım kablo ile artık 144Hz alıyorum. Dual DVI kablo. Türkiye'de ki kablolar biraz sıkıntı çıkarabiliyor. Eğer isterseniz ürünü vereyim.
nedir kardeşim ürün ?

Geri
Yukarı