RTX 30 SUPER Serisi Ekran Kartlarının Özellikleri Gün Yüzüne Çıktı

Baktım olmuyor. Tepemin tası atarsa 2. el 1060 6GB alacağım artık.

Haberdeki listeye ve verilere baktığımda eğer şu anda bir kartım olmasaydı iki karta odaklanırdım. Birisi RX 6600, diğeri 3060 Super. Tam ne zaman çıkarlar bilmiyorum birisi orta seviyenin altına diğeri de orta seviyenin üstüne hitap eden kart olacak. Fiyatları da şu ana kadar ki en iyi f/p olacaklardır. Az çok olacakları söylüyorum bu iki karttan birisini çıkış gününde gözün kapalı, test bile izlemeden alırsan pişman olmazsın. Ne oldukları şimdiden ortaya çıktı. Bu saatten sonra 3060/6600 XT/3060 Ti/6700 XT/3070 Ti vesaire kovalanmaz. Gözünü yeni çıkacaklara dik, parayı hazırla pişman olmazsın.

Haberdeki listeye ve verilere baktığımda eğer şu anda bir kartım olmasaydı iki karta odaklanırdım. Birisi RX 6600, diğeri 3060 Super. Tam ne zaman çıkarlar bilmiyorum birisi orta seviyenin altı diğeri de üstüne hitap eden kart olacak. Fiyatları da şu ana kadar ki en iyi f/p olacaklardır. Az çok olacakları söylüyorum bu iki karttan birisini çıkış gününde gözün kapalı, test bile izlemeden alırsan pişman olmazsın. Ne oldukları şimdiden ortaya çıktı. Bu saatten sonra 3060/6600 XT/3060 Ti/6700 XT/3070 Ti vesaire kovalanmaz. Gözünü yeni çıkacaklara dik, parayı hazırla pişman olmazsın.
Doğru söylüyorsunuz hocam. 3070Ti bakarken 3070'e göre daha uygun duruyordu 2-3 ay önce fiyatları. Şimdi yok, RTX 3060 Super'in performans vaadi güzel gibi duruyor. Eğer düzgün bir fiyattan erken davranabilirsem çok çok iyi olacak. Ama olmadı diyelim 1060 hala aklımda. Çünkü zamanında aşina olduğum bir kart kendisi.

@Strider0628 RX 6600'ü listeye ekle bu kartın iki tane avantajı olacak. Birincisi çıkış günü inanılmaz uygun fiyata düşebilir 6600 XT gibi, ikincisi de stokları azaldıkça fiyatı artacağından zarar yerine kar ettireceği. Benim kartı 5000 TL'ye alalı 1 ay oldu şimdi ölüsü 6000 TL'den aşağı gitmiyor. Gider 3060 Super çıkana kadar kullanır satarsın.

@Strider0628 RX 6600'ü listeye ekle bu kartın iki tane avantajı olacak. Birincisi çıkış günü inanılmaz uygun fiyata düşebilir 6600 XT gibi, ikincisi de stokları azaldıkça fiyatı artacağından zarar yerine kar ettireceği. Benim kartı 5000 TL'ye alalı 1 ay oldu şimdi ölüsü 6000 TL'den aşağı gitmiyor. Gider 3060 Super çıkana kadar kullanır satarsın.
Bir aklımda bulundururum. Teşekkür ederim tavsiyeleriniz için hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı