Ryzen 5 3600 RTX 3060 ReSize BAR Desteği

OsurtanBiber

Hectopat
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Ryzen 5 3600 RTX 3060 işe yarar mı acaba? Yazınızdan gördüğüm kadarıyla önerilen minimum gereksinimler Ryzen 5xxx serisi gibi duruyor.

Ryzen 5 3600 RTX 3060 işe yarar mı acaba? Yazınızdan gördüğüm kadarıyla önerilen minimum gereksinimler Ryzen 5xxx serisi gibi duruyor.
Nvidia'nın kendi resmi sitesinde evet gözükmüyor şuan, bende insanları yanlış yönlendirmemek için eklemedim ama Reddit'te Ryzen 3000 serisine sahip kullanıcıların neredeyse hepsi yapmış ve çalışıyor diyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Nvidia'nın kendi resmi sitesinde evet gözükmüyor şuan, bende insanları yanlış yönlendirmemek için eklemedim ama Reddit'te Ryzen 3000 serisine sahip kullanıcıların neredeyse hepsi yapmış ve çalışıyor diyorlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Çok teşekkür ederim. Müsait olduğum an deneyeceğim.

Çok teşekkür ederim. Müsait olduğum an deneyeceğim.
Kurulum biraz zahmetli ama online olmasam bile, etiketlerseniz eğer mutlaka geri dönüş yaparım sorunuz olursa.

Şuan diğer oyunlarda da deneme fırsatım oldu, genel olarak neredeyse 10-15 FPS artış sağlamış gibi duruyor. (RDR2, Cyberpunk 2077)

Yeni konular

Geri
Yukarı