RTX 3000 serisi ekran kartlı laptop ne zaman çıkar?

fixit

Kilopat
Merhabalar, bütçe olarak 9000-10000 lira bandında genel maksatlı kullanılacak bir laptop almayı düşünüyorum. Technopat'a geçenlerde 2 üründen(1660 Ti HP vs RTX 2060 Monster) hangisini seçmeliyim tarzında bir konu açmıştım ancak orada bazıları RTX 3000 serisini beklememi söylediler. F/P oranı iyi olduğu için marka olarak Monster düşünüyorum. Sizce Monster RTX 3000 serisini kullanan modelleri ne zaman satışa sunar. Beklemeli miyim?

Merhabalar, bütçe olarak 9000-10000 lira bandında genel maksatlı kullanılacak bir laptop almayı düşünüyorum. Technopat'a geçenlerde 2 üründen(1660 Ti HP vs RTX 2060 Monster) hangisini seçmeliyim tarzında bir konu açmıştım ancak orada bazıları RTX 3000 serisini beklememi söylediler. F/P oranı iyi olduğu için marka olarak Monster düşünüyorum. Sizce Monster RTX 3000 serisini kullanan modelleri ne zaman satışa sunar. Beklemeli miyim?

RTX 30 serisinden laptoplarin 10 bin civarinda olacağıni sanmiyorum fiyatları düşer maksatında söylemiş olabilirler.

Bence en az 15 bin civarında olur o da 3060.

Bekle. Ama 10000 TL olacağını düşünüyorsan boşuna beklemiş olursun.

RTX 30 serisinden laptoplarin 10 bin civarinda olacağıni sanmiyorum fiyatları düşer maksatında söylemiş olabilirler.

RTX 3000 serisini 10bin TL bütçe ile bulabileceğinizi zannetmiyorum.
RTX 2060S'lı laptoplar bile 11-12 civarında.

RTX 2080 Ağustost'a çıkmıştı galiba. İlk RTX ekran kartlı laptop ise ocak ayında çıkmıştı diye hatırlıyorum. Bu oranla bakarsak şubat veya Mart'ta çıkabilir.

Zaten kartlar 10K be kankam.

Şubat - Mart gibi piyasada olurlar.(Sadece tahmin)

Bence en az 15 bin civarında olur o da 3060.

RTX 2080'li laptoplar bile 20 bin :D.

buuuu.JPG

Bende sizin gibi düşünüyorum fiyat konusunda ama özellikle geçenlerde açtığım konuda bu arkadaş(@FingoIfin) biraz kafamı karıştırdı.

Yeni konular

Geri
Yukarı