RTX 3050 fiyatları

Vergileri payment kısmında mı gösteriyor şuan kargo bölümündeyim öyle meraktan gireyim dedim 6.700 TL + kargo bedava şuan?
aaaaaasdf.png

1660 Super'i 7K civarına satabileceksen geçilebilir yalnız bu kart da vergi ve kargo dahil 7700 TL civarına geliyor. Aradaki 1000 TL farka da fazlasıyla değer.

Güzel kartta vallahi RX serisine ön yargılarım var. RX 480 ile bayağı kanser olmuştum zamanında WattMan'ler siyah ekranlar daha AMD'ye yanaşamıyorum psikolojik olarak :D işlemcileri hariç.

Güzel kartta vallahi RX serisine ön yargılarım var. RX 480 ile bayağı kanser olmuştum zamanında WattMan'ler siyah ekranlar daha AMD'ye yanaşamıyorum psikolojik olarak :D işlemcileri hariç.

RX 6000 serisi bu konuda AMD'nin en iyisi diyebilirim, bu sefer hem sürücü hem de donanım olarak bayağı bir sınıf atladı AMD.

Gayet normal. Geçmişte öyle sorunlar ile kullanıcılar boğuştu fakat şuan o tarz sorunlar yok. AMD büyük iş çıkardı RX 6000 serisi ile.

Yanlış biliyorsam düzeltin ama DLSS teknolojisi sadece RTX kartlarda var değil mi? GTX 1660S'e normalde çok FPS farkı atmıyor ama DLSS ile fark bayağı açılıyordu, bence RTX 3050 o kadar da fena bir kart değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı