RTX 3050 Gaming X RGB'leri ayarlanmıyor

enes atıl

Picopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bende MSI RTX 3050 Gaming X bir ekran kartı var. Bu ekran kartının programıni indirdim. Bütün özellikleri aktif çalışıyor, sadece Mystic Light inmiyor. Ve 2 tane daha driver var, onlar da inmiyor. İndirdiğim zaman failed yani indirilmedi gibi bir yazi yaziyor. Yanıt verirseniz sevinirim.

Merhaba arkadaşlar, bende MSI RTX 3050 Gaming X bir ekran kartı var. Bu ekran kartının programıni indirdim. Bütün özellikleri aktif çalışıyor, sadece Mystic Light inmiyor. Ve 2 tane daha driver var, onlar da inmiyor. İndirdiğim zaman failed yani indirilmedi gibi bir yazi yaziyor. Yanıt verirseniz sevinirim.
Msi programından mystic light özelliğini etkinleştirdiniz mi?

Dragon center mi indirdiniz?

Dragon center mi indirdiniz?
Msi Center'ı, Msi'ın kendi sitesinden indirmişsinizdir umarım. Ben programı şuan sıkıntısız kullanıyorum.

Son düzenleme:
Msi Center'i silin, windows update ve diğer donanımların driverlarını kontrol edin. Bios güncel mi? Bunları bi kontrol edip Msi Center'i tekrar kurun.

Birde Dragon Center eski donanım parçaları ile uyumlu, Yeni donanım parçaları Msi Center ile daha stabil diye biliyorum.
oldu reis sağol :D

Geri
Yukarı