RTX 3050 i5 11300 Sistem oyunlarda düşük FPS veriyor

Cevap için teşekkürler, aldığın ramin linkini paylaşabilir misin acaba yanlış ram almak istemem. Ve ekran kartı kullanımı konusunda bir değişiklik gördün mü? Benim laptopta ekran kartı max performanstayken %60 ın üzerine çıkmıyor ve sıcaklığı da hep 60-70 derecelerde geziyor. Seninkinde durum nedir?
ben direkt iki sekiz aldım kendi ramimi çıkartıp ikisini taktım herhangi bir sorun olmasın diye arkadaşın da dediği gibi cl değerine kadar bakmak gerekiyor ben sana linkini veriyim eğer slotun varsa bunu alıp ikisini takabilirsin Crucial 16GB (2x8GB) Ballistix Siyah DDR4 3200MHz CL16 Notebook Ram fiyatı, teknik özellikleri, modelleri, en ucuz fiyatlarla Vatan Bilgisayar'da diğer sorunun cevabıysa bende de aynı şekilde ekran kartı %60-65 arası gidiyor neden öyle anlamadım bu da fpsi etkiliyor diye düşünüyorum çünkü hala almam gerekenin 20-30 altında alıyorum en azından artık önceki kadar sorunum yok

Hangi marka model bu cihazlar. Benzer donanıma sahip bir Monster modelinde düşük GPU kullanımı sorunu vardı. Yeni gelen BIOS güncellemesi ile çözüldü. Kendi cihazınızın güncel BIOS'unu bir kontrol edin.

Hangi marka model bu cihazlar. Benzer donanıma sahip bir Monster modelinde düşük GPU kullanımı sorunu vardı. Yeni gelen BIOS güncellemesi ile çözüldü. Kendi cihazınızın güncel BIOS'unu bir kontrol edin.
bende asus tuf serisi laptop var asusun kendi uygulamasından bios güncellemesi yapmıştım ama şimdi tekrar kontrol edip size danışıcam tekrardan
bios tarihim 30.11.2021 gözüküyor bunum güncel olup olmadığını nereden öğrenebilirim

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    480,2 KB · Görüntüleme: 31

Hangisini seçtiğim farkeder mi
Hangisini seçtiğim farkeder mi
Hala aynı şekilde maalesef

Dosya Ekleri

• image.jpg
    image.jpg
    274,7 KB · Görüntüleme: 33
Son düzenleme:
2. sırada olanı flash bellek yardım ile BIOS ekranından yapabilirsin.

Geri
Yukarı