RTX 3050 laptop Valorant'ta 120 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 11
Hocam Valorant'a sağ tık yapıp grafik işlemciyle çalıştıra basıp RTX 3050'yi seçtikten sonra bir fark oldu mu yoksa yine aynı mı?

Hocam Windows'un tam ekran optimizasyonu ayarı çok stabil çalışmıyor onları kapatarak deneyin derim bir de ayrıca FPS inizi kısıtlayabilecek birçok ayar bu videoda yapılıyor bu videodaki ayarları yapıp sonucu paylaşırsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Hocam Windows'un tam ekran optimizasyonu ayarı çok stabil çalışmıyor onları kapatarak deneyin derim bir de ayrıca FPS inizi kısıtlayabilecek birçok ayar bu videoda yapılıyor bu videodaki ayarları yapıp sonucu paylaşırsanız sevinirim.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Tamamdır hocam bakıyorum videoya şimdi.

Arkaya spotify whatsApp ve discord açınca %47 bellek oluyor.
Daha 1 2 gün önce kaspersky üzerinden tam tarama yaptım sıfır tehdit.
Hocam cpu ne kadar kullanıyordu o zaman ?
evet o yüzden bende onu çok önermem fakat benim pcimi öyle yaptım tercih kendisinin
Bu arada eğer sadece valorantı ekran kartına vericeksen göz at'a bastıktan sonra şu kısımlara git

Oyunun kurulu olduğu yer>Riot Games>VALORANT>Live> Orda kırmızı logolu valorantı seçin
hocam bunu dene
Hocam bilgisayarının markası nedir? excalibur,monster gibi
Bir kerede şöyle atarmısın valorantı aç sonra görev yöneticisi>performans'a bas ve ordakilerin fotoğrafını atarmısın

Asus Rog Strix g513qc
Üstte dediğim şeyleri yaparmısın ?
Senin bilgisayarın ile aynı bir bilgisayar, videoyu izle istersen

Son düzenleme:

Geri
Yukarı