RTX 3050 Monster Laptop RTX 3050 Ti'dan iyi performans veriyor

kurtogluuemre

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba ben ASUS TUF Gaming FX506HE-HN011 modelli bilgisayarı kullanıyorum. Kısaca bahsetmem gerekirse:
11.Nesil i5, RTX3050 Ti, 512SSD, 8 GB RAM ve 144Hz Bir sisteme sahibim. Ben bu sistemle CS:GO'da yüksek ayarlarda 100-130 Valorant'ta ise orta ayarlarda 70-90 alıyorum ve benimle aynı bilgisayara sahip diğer arkadaşlar da bu değerleri alıyor. Fakat bir arkadaşım Monster Abra A5 V17.1 modelli bilgisayarı kullanıyor ve benim bilgisayarımla çok benzer özelliklere sahip:
11.Nesil i5, RTX3050, 512SSD, 8 GB RAM ve 144Hz. Farkındaysanız benim ekran kartım onunkinden iyi ama kendisi Valorant'ta yüksek ayarlarda 250 FPS görüyor. Durum böyle olunca konu açma isteği duydum. Yardım edebilecek birileri var mıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
Bende FX506he HN0059 modeli var geçen hafta yolladım garantiye inşallah arıza vardır iade ederler donanımsal bir sorun olursa. Bende böyle performans alıyorum.

Harici monitöre bağlarsanız aynı sonuçları sizde alabilirsiniz. Monster'da bu sonuçların alınmasının en büyük nedeni MUX anahtarına sahip olmasıdır.

Hocam cahilliğime verin nasıl bir artısı var bilemedim açıklayabilir misiniz? Çok teşekkür ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı