RTX 3050 nasıl alınacak?

Agalar Türkiye saati ile niye bakıyorsunuz ki şafak operasyonu ile sistem yayınlamazlar yatın uyuyun harbi diyorum manyak olursunuz yarın alırız. Bende bekliyorum 6 ayı aştı.

Hala çıkmıyor stokta yok diyor, planlarını anlamak çok basit doların yükselmesini bekliyorlar pahalıdan satmak için, Nvidia resmi sitesinde tarih veriyor burada tarih diye bir şey yok, bu nasıl düzen anlamış değilim.

Hala çıkmıyor stokta yok diyor, planlarını anlamak çok basit doların yükselmesini bekliyorlar pahalıdan satmak için, Nvidia resmi sitesinde tarih veriyor burada tarih diye bir şey yok, bu nasıl düzen anlamış değilim.
Toplanıp şey demişler paramızı dolar yapmayıp RTX 3050'ye basalım elimizde ki bütün dolar bazlı ürünlerimizi şimdi satalım ama RTX Kartları satmayalım dolar yükselsin karı çok olur :D

Toplanıp şey demişler paramızı dolar yapmayıp RTX 3050'ye basalım elimizde ki bütün dolar bazlı ürünlerimizi şimdi satalım ama RTX Kartları satmayalım dolar yükselsin karı çok olur :D
Dostum bu kadar düz basit düşünme derim, bu ürün yeni çıkan ve talebi yüksek olan ürün ve kur farkı ile geliyor sonuçta bu kartları biz yapmıyoruz, peki resmi Nvidia sitesinde 27 Ocak derken 29 Ocak olup bugün bile stokta yok demesi normal mi? Burası koskoca ülke nasıl aksaklık olabilir bu konuda diye sorarsan, olamaz çünkü kasten ve planlı şekilde satışa çıkarmıyorlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı