RTX 3050 olan laptop tavsiyesi

BaranHB

Centipat
Daha fazla  
Ay sonunda bitecek karne indirimlerine kadar dizüstü PC almak istiyorum.
N11, hb, Trendyol, Amazon, İtopya, vatan, GameGaraj, GittiGidiyor. Birçok yere baktım ama karar veremedim, örneğin cihaz da 3050GPU var ama USB portları 2 tane. Yahut 3050 Ti var ama işlemcisi 10.nesil Intel. Veya Hz'si düşük vs.

Her cihaz da illaki bir şeyler eksik oluyor. Yok mu şöyle 3050GPU, Ryzen işlemci, 120Hz üstü, 3 USB portlu eksiği gediği olmayan laptop. RAM 8 olsa razıyım en azından yükseltme imkanı var. Ama diğer şeyler eksik olunca mâlum değiştiremiyorsunuz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ay sonunda bitecek karne indirimlerine kadar dizüstü PC almak istiyorum.
N11, hb, Trendyol, Amazon, İtopya, vatan, GameGaraj, GittiGidiyor. Birçok yere baktım ama karar veremedim, örneğin cihaz da 3050GPU var ama USB portları 2 tane. Yahut 3050 Ti var ama işlemcisi 10.nesil Intel. Veya Hz'si düşük vs.

Her cihaz da illaki bir şeyler eksik oluyor. Yok mu şöyle 3050GPU, Ryzen işlemci, 120Hz üstü, 3 USB portlu eksiği gediği olmayan laptop. RAM 8 olsa razıyım en azından yükseltme imkanı var. Ama diğer şeyler eksik olunca mâlum değiştiremiyorsunuz.
Bütçe ne kadar hocam ?

Hocam bu ikisi var asus tuf olan gayet iyi.
Hp Victus olan hakkında çok bir bilgim yok araştırırken gördüm eğer kullanan arkadaşlar varsa nasıl olduğu hakkında bilgi verebilir.
Bakıyorum hemen.
Birde şunu soracağım,baktığım çoğu model de 2 tane usb portu var ben 3 tane olsun istiyorum ki kulaklık klavye mouse bağlayabileyim.Bu usb meselesi çok kafaya takılacak birşey midir ?

Hayır değil, USB çoğaltıcılar var.
Onlar zararlı diyorlar,özellikle RGB ürün ve kulaklık takıldığı zaman.Bakacağım artık duruma göre.
3050GPU ve R5 5600H işlemcili HP Pavilion serisi var aşağı yukarı aynı fiyat,Asus la arasında işlemci farkı var sizce hangisi daha öne çıkar ?

Onlar zararlı diyorlar,özellikle RGB ürün ve kulaklık takıldığı zaman.Bakacağım artık duruma göre.
3050GPU ve R5 5600H işlemcili HP Pavilion serisi var aşağı yukarı aynı fiyat,Asus la arasında işlemci farkı var sizce hangisi daha öne çıkar ?
11400H çok az daha iyi Cinebench testlerine göre çoklu çekirdekte 5600H'ta geçebiliyor az farkla, alınabilir TUF.

Yeni konular

Geri
Yukarı