RTX 3050 olan laptop tavsiyesi

Hocam Monster olan Clevo kasa direk eleyin.
Geriye kalan HP ve ASUS
İkisinin de özellikleri yakın diyebiliriz, sadece işlemcileri farklı
Ben ASUS olanı seçerdim HP olan da kontrol merkezi gibi bir uygulama yok bu benim için büyük bir eksik.
Diğer arkadaşlarında yorumunu merak ediyorum.

Hocam Monster olan Clevo kasa direk eleyin.
Geriye kalan HP ve ASUS
İkisinin de özellikleri yakın diyebiliriz, sadece işlemcileri farklı
Ben ASUS olanı seçerdim HP olan da kontrol merkezi gibi bir uygulama yok bu benim için büyük bir eksik.
Diğer arkadaşlarında yorumunu merak ediyorum.
Problemli kasası, TUF alınır.
Monsteri eledim,peki problemli olmayan kasasını nasıl anlayacağım koduna mı bakacağım ?
Asus modeli benim de kafama yattı,zaten HP olan modelde usb port sıkıntısı da var.Lakin iyice araştırmaya devam edeceğim.

Monsteri eledim,peki problemli olmayan kasasını nasıl anlayacağım koduna mı bakacağım ?
Asus modeli benim de kafama yattı,zaten HP olan modelde usb port sıkıntısı da var.Lakin iyice araştırmaya devam edeceğim.
Arkasında yeşil çizgileri olur Clevo kasaların, klavyesindeki tuşlarda harfler sol üstte konumlanır. Tavsiye edilen kasalar V11, V18, V20, V25, V21... Attığım HP'de USB sıkıntısı yok onu bilerek attım zaten, hepsi aynı değil.

Monster'i eledim, peki problemli olmayan kasasını nasıl anlayacağım koduna mı bakacağım?
ASUS modeli benim de kafama yattı, zaten HP olan modelde USB port sıkıntısı da var. Lakin iyice araştırmaya devam edeceğim.

Hocam Monster için kolay Monster'da Clevo kasa olanlar alınmaz
Clevo kasa olduğunu anlamak için laptopun üst kapağında iki tane yeşil çizgi olur ve klavyede tuşlar sol üst tarafta bulunur.
Monster cihazda bunlar varsa Clevo kasadır.
Ayrıca Abra serisinde sadece V11 ve V18 serisi Clevo değildir.

Arkasında yeşil çizgileri olur Clevo kasaların, klavyesindeki tuşlarda harfler sol üstte konumlanır. Tavsiye edilen kasalar V11, V18, V20, V25, V21... Attığım HP'de USB sıkıntısı yok onu bilerek attım zaten, hepsi aynı değil.
Hocam Amazon'da 3 tane USB gözüküyor,kendi sitesinde 2 tane gözüküyor.En az 3 tane olsa iyi olur benim için diye düşünüyorum.
Hocam Monster için kolay Monster'da Clevo kasa olanlar alınmaz
Clevo kasa olduğunu anlamak için laptopun üst kapağında iki tane yeşil çizgi olur ve klavyede tuşlar sol üst tarafta bulunur.
Monster cihazda bunlar varsa Clevo kasadır.
Ayrıca Abra serisinde sadece V11 ve V18 serisi Clevo değildir.
Kronik sıkıntısı olmayan Monster nasıldır peki ? Asus TuF serisine kıyasla yani.

Hocam Amazon'da 3 tane USB gözüküyor,kendi sitesinde 2 tane gözüküyor.En az 3 tane olsa iyi olur benim için diye düşünüyorum.
12.700 küsurluk modelde 2 tane var evet, benim attığım farklı.

Kronik sıkıntısı olmayan Monster nasıldır peki ? Asus TuF serisine kıyasla yani.
İyidir ama Tongfang 15.500'den başlıyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı