RTX 3050 Ti düşük FPS ve az GPU kullanımı

yakupcglr

Centipat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar Excalibur G770 kullanıyorum biliyorum biraz sorunlu bir model ama FPS değerlerinin bu şekilde olmaması gerekiyor. YouTube'dan baktığım tüm testlerde falan çok daha farklı sonuçlar.

Fortnite da %30 GPU kullanımı ortalama arada bir daha da düşüyor drop giriyor.
NVIDIA ayarları yapılı prize takılı bütün ayarlar performans ayarlarında.
Performans modunda 90-130 arası FPS alıyorum her şey en düşükte aynı ekran kartı ve işlemcinin farklı testlerine bakıyorum bu değerlerden daha fazla FPS'i orta ayarlarda 1920x1080 de alıyorlar ve oyunla alakalı sorun oldugunuda sanmıyorum testlerde hep %90'ın ustunde bir GPU kullanımı var.

Sistem özellikleri.
16 GB RAM.
Intel Core i5 11400h.
RTX 3050 Ti.

Lütfen yardımcı olun arkadaşlar haftaya servisine götürmeyi düşünüyorum. Daha alalı 20 gün falan oldu yapabileceğim bir şey varsa yardımcı olur musunuz?
Oyun içi değerler bu şekilde

Dosya Ekleri

• 1.png
    1.png
    819,3 KB · Görüntüleme: 112
  • 2.png
    2.png
    2,1 MB · Görüntüleme: 116
Son düzenleme:
Merhaba arkadaşlar, Excalibur G770 kullanıyorum biliyorum biraz sorunlu bir model ama FPS değerlerinin bu şekilde olmaması gerekiyor. YouTube'dan baktığım tüm testlerde falan çok daha farklı sonuçlar.

Fortnite da %30 GPU kullanımı ortalama arada bir daha da düşüyor drop giriyor.
NVIDIA ayarları yapılı prize takılı bütün ayarlar performans ayarlarında.
Performans modunda 90-130 arası FPS alıyorum her şey en düşükte aynı ekran kartı ve işlemcinin farklı testlerine bakıyorum bu değerlerden daha fazla FPS'i orta ayarlarda 1920x1080 de alıyorlar ve oyunla alakalı sorun oldugunuda sanmıyorum testlerde hep %90'ın ustunde bir GPU kullanımı var.

Sistem özellikleri.
16 GB RAM.
Intel Core i5 11400h.
RTX 3050 Ti.

Lütfen yardımcı olun arkadaşlar haftaya servisine götürmeyi düşünüyorum. Daha alalı 20 gün falan oldu yapabileceğim bir şey varsa yardımcı olur musunuz?
Oyun içi değerler bu şekilde.

Hocam grafikler en düşükte normal bu GPU kullanımı.

Geri
Yukarı