RTX 3050 Ti R7 5800H laptopta FIFA 23 açılmıyor

İşletim sistemi
Windows 11

Reber Sefkan

Hectopat
Daha fazla  
RAM
16gb 3200 mhz
Ekran kartı
RTX 3050 Ti 4gb VRAM
İşlemci
R7 5800h
Arkadaşlar aklınıza gelebilecek bütün yöntemleri denedim fakat oyunum hiçbir şekilde açılmıyor.

İlk indirdiğimde anticheat hatası veriyordu onu bir şekilde halledip 1 saat oynayabilmiştim. Ertesi gün girdiğimde hiçbir hata vermeden Steam üzerinden açmaya çalıştım ve açılmadı, 2 gündür aynı sorun devam ediyor.

Bildiğiniz işe yarayan farklı bir yöntem varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Gelecek bir güncelleme haberi falan varsa da bilgilendirirseniz harika olur. Aksi taktirde oyunu iade etmek zorunda kalacağım.

Anticheat'i Program Files>EA dizininden silip tekrar kurmayı dener misiniz? Ben böyle açıyordum açılmadığında.
Maalesef önceden denediğim halde tekrar denedim ve açılmadı. Zaten anticheat hatası da almıyorum. Hiç bir hata vermeden steam üzerinden bir kaç saniyeliğine oyun açık görünüp tekrar kapanıyor

Maalesef önceden denediğim halde tekrar denedim ve açılmadı. Zaten anticheat hatası da almıyorum. Hiç bir hata vermeden steam üzerinden bir kaç saniyeliğine oyun açık görünüp tekrar kapanıyor
MSI Afterburner vs. overlayli programlar varsa onları kapatmayı deneyin. Aklıma başka bir şey gelmiyor

GeForce Experience bilgisayarda var ama oyunu açtığım vakitlerde hep kapalı oluyor bir etkisi olur mu ki?

Ve GeForce Experience silersem ekran kartının sürücüsünü silmiş olmuyor muyum?
Silmez. Ayrıca demek ki sorun bu tarz programlar değil. Bilmiyorum yani.

Arkadaşlar aklınıza gelebilecek bütün yöntemleri denedim fakat oyunum hiçbir şekilde açılmıyor.

İlk indirdiğimde anticheat hatası veriyordu onu bir şekilde halledip 1 saat oynayabilmiştim. Ertesi gün girdiğimde hiçbir hata vermeden Steam üzerinden açmaya çalıştım ve açılmadı, 2 gündür aynı sorun devam ediyor.

Bildiğiniz işe yarayan farklı bir yöntem varsa yardımcı olursanız çok sevinirim. Gelecek bir güncelleme haberi falan varsa da bilgilendirirseniz harika olur. Aksi taktirde oyunu iade etmek zorunda kalacağım.

NVIDIA Denetim Masası'ndan uygulamaya özel ayarlar kısmında FIFA'yı seç ve varsayılan görüntü işlemcisi NVIDIA görüntü işlemcisi yapmayı dene.

Geri
Yukarı