RTX 3050 ve R5 2600 darboğaz olur mu?

Stealth_tv

Decapat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
r5:7500F Asus Prime b650m-k RTX4070SUPER GSKİLL FLARE X5 32 GB RAM 1TBM2 SSD 500GB SATA SSD 1TB HDD
XPG K Mesh Kyber 750W 80+ Gold
RTX 3050 ve Ryzen 5 2600 darboğaz olur mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
GTX 1660 Ti'ı referans alarak test videolarını inceleyebilirsiniz. %3'lük kayıp olur en fazla. O da O.C ile halledilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

1080p için 2060 besleyebiliyor. Bunda da sıkıntı olacağını zannetmiyorum. İmkan varsa alabilirsiniz.

Olmaz, olursa da OC veya PBO ile çözülmeyecek şey değil.

1660 Ti'ın RT'li versiyonu olan bir kartı besleyebilmesinde herhangi ciddi bir problem yaratacağını sanmıyorum, bu işlemciyi genelde RTX 2060 seviyesine kadar OC'la kullanıyorlar çünkü. Açıkçası söz konusu çözünürlük 1080p de olsa darboğazla ilgili herhangi bir problem olmaz 👍🏻

Şu RTX 3050'ye çok yükseldim, mining performansı kötü olduğu için miningciler yaklaşmayacaktır hem de DLSS ve RT özelliği ile oyunlarda bayağı iyi performans veriyor, Türkiye fiyatı ne kadar olacak merakla bekliyorum.

Şu RTX 3050'ye çok yükseldim, mining performansı kötü olduğu için miningciler yaklaşmayacaktır hem de DLSS ve RT özelliği ile oyunlarda bayağı iyi performans veriyor, Türkiye fiyatı ne kadar olacak merakla bekliyorum.

6000 TL'den fazla olacaktır.

Yeni konular

Geri
Yukarı