RTX 3050 ve RTX 3060 fiyatları ne kadar olacak?

Bir de Technopat'ın sitesinde RTX 3050, RTX 2060'ın altında gösterilmiş. Bu doğru mu yoksa kesin bilinmediğinden mi öylesine tabloya yerleştirilmiş?

Böyle bir durum mümkün değil bence, 3000 serisinin ortasındaki kart bile (3070) geçen serinin en yüksek kartıyla aynı FPS'leri veriyor, RTX 3050 RTX 2060 Super seviyesinde olacaktır.

3070 ve 3080 çıkmadan önce ağırlıklı olarak 4k için çıktığı biliniyordu. 3050 ve 3060 içinde böyle bir söylem söz konusu olabilir diye sormak istedim fakat yine bilgi almak isteyen insanları terslemeye hazır bir şekilde bekleyenler doluştu buraya.
Estağfurullah ben sizi terslemedim. Mesajımda belirttiğim gibi siz ne biliyorsanız biz de onu biliyoruz. Yanlış anlaşıldıysam, üzgünüm.

Kimsenin seni terslediği yok, daha çıkmamış kartlar için "1080p'de sorun yapar mı ?" Diye soruyorsun. Nereden bilelim ?
Gönderi paylaşılır paylaşılmaz soruyu bile adam akıllı okumadan ''İşlemcinizi ve güç kaynağınızı biz mi tahmin ediyoruz?'' diye yazan arkadaş terslemiyor yani ? Çıkmamış kartlar hakkında bazı bilgiye sahibiz ve bu bilgilerden yola çıkarak 1080p'de sorun olup olmayacağını kestirebiliriz diye düşündüm.

Yeni konular

Geri
Yukarı