Çözüldü RTX 3060 12 GB GPU'da süper çözünürlük ayarı açılmalı mı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

witicieen

Kilopat
Makaleler
3
Merhaba arkadaşlar, NVIDIA denetim masasın da RTX video iyileştirmesi ve süper çözünürlük diye bir ayar var. Bunun tikini açmalı mıyım?
Galax 3060 12 GB OC model ekran kartı kullanıyorum.

1679748313241.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Videoları monitör çözünürlüğünüze yükseltiyor ama güç tüketimini etkiliyor çok video-dizi izleyen biriyseniz olabilir ama arkada video açık olursa oyun performansını da etkiliyor.
Videoları monitör çözünürlüğünüze yükseltiyor ama güç tüketimini etkiliyor çok video-dizi izleyen biriyseniz olabilir ama arkada video açık olursa oyun performansını da etkiliyor.

Eyvallah sağ olasın benim işlemcim R5 5600 32 GB RAM ekran kartını zaten yazdım 75 Hz de monitör var sence açmalı mıyım?

Eyvallah sağ olasın benim işlemcim R5 5600 32 GB RAM ekran kartını zaten yazdım 75 Hz de monitör var sence açmalı mıyım?

Dediğim gibi çok video-dizi izliyorsanız olabilir mesela video 720p ise monitör çözünürlüğüne yükseltiyor internet kötüyseler kullanılabilir.

Dediğim gibi çok video-dizi izliyorsanız olabilir mesela video 720p ise monitör çözünürlüğüne yükseltiyor internet kötüyseler kullanılabilir.

1000 Mbps internet hızı var tamamdır teşekkkürler.

Şu anda destekleyen fazla video yok veya ciddi GPU kullanıyor. Sen bilirsin ama açmaya gerek yok bence.

Tamamdır teşekkürler.

Yeni konular

Geri
Yukarı