RTX 3060 12 GB vs 3060 Ti 8 GB

En son 3060 Ti 8 GB Dual'e karar verdim. Tam F/P ve bana hayli hayli yetiyor. DLSS'i actigim zaman VRAM'inde oyle aman aman yiyecegini dusunmuyorum. Bakalim hayirlisi.

Rx6700 xt hayalen çok güzel bi kart . sentetik testlerde 3070 ayarında olan bir kart 2 k oyun performansı gayet güzel fakaaaat. Garantide en uzun duran kart. bir ton şikayette alıyor. Cuda çekirdekleri olmadığı için rtx kartlar prof. iş hayatında seni uçururken 6700 seni geri atar. oyun diyosan ikiside iyi . cebine göre bas parayı al karayı😂

1-2 sene sonra yetmeyecek demek çok iddialı. en az 5 sene rahat götürür . çok abartmamak lazım. oyunlar gelişiyor fakat optimizasyonda artıyor.
The Last of Us'ı görmedin herhalde?

Tamam diyebilirsin optimizasyonu çok kötü diye, şu an hemen hemen çoğu oyun 7 GB'ın üstünde VRAM kullanmaya başladı 1080P'de. Sen teknolojinin ne kadar hızlı gittiğini biliyor musun? Benim 1-2 yıl sonra dememe iddialı diyorsan senin dediğin ultra mega iddialı bir şey.

The Last of Us'ı görmedin herhalde?

Tamam diyebilirsin optimizasyonu çok kötü diye, şu an hemen hemen çoğu oyun 7 GB'ın üstünde VRAM kullanmaya başladı 1080P'de. Sen teknolojinin ne kadar hızlı gittiğini biliyor musun? Benim 1-2 yıl sonra dememe iddialı diyorsan senin dediğin ultra mega iddialı bir şey.
Mesleğim olan bir alanı bana karşı kullanman çok komik. The last of us portlanmış bir oyun. yani ps den pc ye aktarılmış oyun içerisinde onlarca sorun çıkmış, optimizasyonu rezil olmuş bir oyun. Ps3 te bile oynanan bir oyun için kaliteden ziyade yapım hatasını söyleyip 3060 ı kalkıpta ezmek doğru bir yorum değil. 1-2 seneymiş peh.

Yeni konular

Geri
Yukarı