RTX 3060 130W ekran kartlı laptop önerisi

L5pinin tekrar 16 olması durumunda forumda alacak 3 4 kişi var sanırsam. Bende aynı şekilde 16k olur umuduyla 3-5 saatte bir Teknosa'ya F5 atıyorum.
Toplu bir mail göndersek 1 günlük indirim alır mıyız diye düşünüyorum.

L5pinin tekrar 16 olması durumunda forumda alacak 3 4 kişi var sanırsam. Bende aynı şekilde 16k olur umuduyla 3-5 saatte bir Teknosa'ya F5 atıyorum.
Toplu bir mail göndersek 1 günlük indirim alır mıyız diye düşünüyorum.
Valla hocam Hepsiburada'ya felan gelir, rekabet olur da fiyat düşer diye bekliyorum. Yoksa Teknosa'dan pek umudum yok açıkçası.O fiyatı hak etmiyor bence hatta 15.500 iyi gibi. V25.1 varken bunu almakta ne kadar iyi olur bilmiyorum hâlâ.

Vallahi hocam Hepsiburada'ya falan gelir, rekabet olur da fiyat düşer diye bekliyorum. Yoksa Teknosa'dan pek umudum yok açıkçası. O fiyatı hak etmiyor bence hatta 15.500 iyi gibi. V25.1 varken bunu almakta ne kadar iyi olur bilmiyorum hâlâ.

Bu cihaz V25 kasaya göre hem yazılım desteği hem de donanım olarak daha Premium hocam.
Ses sistemi güzel, ekran kalitesi ise 500 nit parlaklık, Dolby vision, sarımtırak %100sRGB değil gerçek %100sRGB oranı 2K ekranı ve G-Sync desteği ile harika. FPS düşüklüğü hissederseniz oyunları 2K'dan 1920x10** çekebilirsiniz. Adını hatırlamadığım bir ekran teknolojisi bu cihazda bulunduğu için çözünürlük düşürme işlemi ekranda yırtılmalara sebep olmayacaktır.

Masaüstü uygulaması sayesinde driver & BIOS Update işlemini tek tıkla yapabilir, MUX geçişlerini de yine masaüstü uygulaması sayesinde yapabilirsiniz.

MUX için BIOS'a girme derdi yok, yeni BIOS güncellemesi için cihazı paketleyip Monster servise gönderme ya da flash bellekle tehlike boot etme olayları yok. İnternetten tek tek driver arama derdi yok. Tek tık ile uygulaması hepsini hallediyor.

16.000TL civarına fiyatı düşerse uzun ömürlü en az 5 yıl götürecek bir cihaz hocam.

Hocam 120 ile 165 arası farkı neredeyse fark etmeyeceksiniz bile. Sırf bunun için vazgeçmeyin. 75 bile çok fark ediyor 60a göre. 120 144 son derece yeterli gerisi satış stratejisi ve profesyonel arena.

Dell g15 5515 cihazı 22ms ve aynı fiyattaki rakiplerinin en az 4 katı. Ayrıca %56 sRGB çok düşük bence. Ekranı direkt olarak maliyet azaltmak için çıkarmışlar.

Dell g15 5515 cihazı 22ms ve aynı fiyattaki rakiplerinin en az 4 katı. Ayrıca %56 sRGB çok düşük bence. Ekranı direkt olarak maliyet azaltmak için çıkarmışlar.
22ms miymiş hocam. Artık içim çok daha rahat :D. Valorant'ta adamı 10 saniye sonra görürdüm ancak.

@mami5353 @Batucloud hocam cihaz şu an Teknosa'da 600TL indirime girdi 16.399 liraya düşüyor. Sepete ekleyip aşağıdan 10.000 TL üzeri 600 TL indirimi seçsen yeterli.
Hocam ilk çıktığında 16.150 tl'ydi şimdi nasıl yollara başvuruyor Teknosa ya :D. Ben biraz daha bekleyeceğim en azından Hepsiburada'ya felan gelmesini.

Hocam ilk çıktığında 16.150 TL'ydi şimdi nasıl yollara başvuruyor Teknosa'ya :D. Ben biraz daha bekleyeceğim en azından Hepsiburada'ya falan gelmesini.

Bende öyle yapacağım herhalde. 3070 Omen almayı düşünüyordum sipariş verdim fakat herkes ısınıyor dediği için iptal ettim para daha hesaba yatmadı zaten istesemde alamıyorum :) Hepsiburada 15 bin-16 bin arası çıkarırsa çok iyi olur.

@mami5353 @Batucloud hocam cihaz şu an Teknosa'da 600TL indirime girdi 16.399 liraya düşüyor. Sepete ekleyip aşağıdan 10.000 TL üzeri 600 TL indirimi seçsen yeterli.

Hocam ilk çıktığında 16.150 TL'ydi şimdi nasıl yollara başvuruyor Teknosa'ya :D. Ben biraz daha bekleyeceğim en azından Hepsiburada'ya falan gelmesini.

Screenshot_2.png

Ben dayanamadım 16.399TL'ye çektim hocam gelince size deneyimlerimi paylaşacağım. 😊

Yeni konular

Geri
Yukarı