RTX 3060 3200 TL'den başlayan fiyatlarla satışa sunuluyor

Konu başlığı yanlış olmuş arkadaşlar. Düzeltildi an itibariyle. 3060'tan bahsediyorum. Ben bu fiyatın kuvvetle muhtemel Nvidia kâr payının ilave edilip Türkiye için vergilerin eklenmediği fiyat olduğunu düşünüyorum. Vergileri ve hatta Türkiye satıcı kâr payını da koyarsak fiyat 6bin'leri bulacak hatta geçecek .

NVIDIA'nın kendi orijinal sitesine baktığımız zaman RTX 3060 3200 TL'den başlayan fiyatlarla Şubat sonunda geleceği söyleniyor. İhtimal vermiyorum ama gerçekten bu fiyatlara gelme ihtimali var mı bu kartın?

Kaynak: GeForce RTX 3060 Ailesi | NVIDIA
Kankam eger ki 2016'dan önce veya 2016'da olsak haklısın olabilir ama 2021'deyiz. 2080, 2070 fiyatları bile öyle değil yani umut etme yoksa Türkiye vergileri kursan da bırakır o sevincini. Geçen PS4 alacaktim indirimde, bir PS4 kutusuna benzeyen kutu var, ben de PS4 1K'ya gördüm sandim. Alacağım, tam baktım, USB'li orjinal kolmuş. Gerisini sen düşün.

329 dolar olan kartın 3200 TL olmasına imkan vermiyorum, burası Türkiye. 3800-4500 arası bir fiyat bekliyorum. Bir devletime bir bana.
Yurtdışı vergili fiyatı 329 dolar, bize gelişi daha ucuz olacaktı belki kargoyla birlikte 300 dolar civarı. İlk çıktığında fırsatçılar ve miningciler yüzünden 5000'e dayanır gibi.

Geri
Yukarı