Elektronik RTX 3060 6761 TL!

6600 bu kartı şamarlar.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bayağı fark var değil mi? Keşke ezbere konuşmak yerine güvenilir kaynakları baz alsanız. Bu işin yazılım ve render vs. amaçlı kullananlar için avantajına girmiyorum bile. Sonuç olarak amaç sadece oyun değilse ve NVIDIA isteniyorsa gayet alınabilir. Amaç saf oyunsa zaten 6700 gibi bir gerçek var.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bayağı fark var değil mi? Keşke ezbere konuşmak yerine güvenilir kaynakları baz alsanız. Bu işin yazılım ve render vs. amaçlı kullananlar için avantajına girmiyorum bile. Sonuç olarak amaç sadece oyun değilse ve NVIDIA isteniyorsa gayet alınabilir. Amaç saf oyunsa zaten 6700 gibi bir gerçek var.

Tamam şamarlar iddialı oldu ama %10 fark az değil. Fiyat farkı da olunca mantıksız bir kart bence. Sizce mantıklıdır saygı duyarım.

Bu 3060 8Gb nefretini anlamıyorum.
Tamam 12gb versiyon ile 10Fps fark var ama 3050 ile aynı diyende fazla gömüyor, aşağı yukarı Rx 6600 ile aynı güçte, yüksek fps değerlerinde fark açılıyor, üstüne DLSS teknolojisi daha sağlıklı. Pahalı olsa hadi derim ama Rtx 3050 fiyatında hemde daha ucuz ve çok daha bariz güçlü.

Yeni konular

Geri
Yukarı