RTX 3060 Acer Nitro monitörle uyumlu mu?

yalnızEngin

Centipat
Daha fazla  
Son düzenleyen: Moderatör:
Maalesef, ekran kartınız NVIDIA almayı düşündüğünz monitör FreeSync yani AMD Radeon.

Bu model NVIDIA G-Sync desteklemiyor, bazı FreeSync monitörler NVIDIA ekran kartlarıyla da uyumlu çalışabiliyor fakat almak istediğiniz monitör maalesef.

Alırsın fakat G-Sync teknolojisi ve NVIDIA'nın içeriğinde barındığı görüntü teknolojileri nimetilerinden bu monitörde faydalanamazsın.

Görüntü alırsın, her şeyi yaparsın. Sadece arada fazla fiyat farkı yoksa NVIDIA G-Sync destekli monitör alman daha mantıklı. Ekran kartıyla uyumlu çalışır. Yoksa HDMI, DVI, DP vs. girişi olan her monitörle görüntü alırsın. G-Sync pazarlama stratejisi başka yönden baktığında.

Alırsın fakat G-Sync teknolojisi ve NVIDIA'nın içeriğinde barındığı görüntü teknolojileri nimetilerinden bu monitörde faydalanamazsın.
Şu an bu monitörü kullanıyorum 3060 alacağım sonrasında yeni monitör alacağım o zamana kadar beni idare eder değil mi

Şu an bu monitörü kullanıyorum 3060 alacağım sonrasında yeni monitör alacağım o zamana kadar beni idare eder değil mi
Sonradan şu monitörü almayı düşünüyorum

eder etmesine yani öyle monitörü alıpta gerekli kablolarını taktığın vakit görüntü alamadık, görüntü kaydı, karıncalanma oldu vs vs gibisinden durumlar olmaz ama ios-android gibi düşün biraz. daha önceleri mac kullandın mı bilemem, ona benzer bir mevzu gibi düşünebilirsin.

mesela nvidia rtx ekran kartlarına uyguladığı, geliştirdiği görüntü teknolojilerini freesync yani amd görüntü işlemcilerini destekleyen bir panelde bu nimetlerden yararlanamaz..

Sonradan şu monitörü almayı düşünüyorum
neden hep sürekli freesync monitörler bakıyorsun? :)

bu fiyatlara pek alâ g-sync monitörler var, ekran kartına tam uyumlu monitörlere bak derim artık bütçen neye uygunsa..

eder etmesine yani öyle monitörü alıpta gerekli kablolarını taktığın vakit görüntü alamadık, görüntü kaydı, karıncalanma oldu vs vs gibisinden durumlar olmaz ama ios-android gibi düşün biraz. daha önceleri mac kullandın mı bilemem, ona benzer bir mevzu gibi düşünebilirsin.

mesela nvidia rtx ekran kartlarına uyguladığı, geliştirdiği görüntü teknolojilerini freesync yani amd görüntü işlemcilerini destekleyen bir panelde bu nimetlerden yararlanamaz..

neden hep sürekli freesync monitörler bakıyorsun? :)

bu fiyatlara pek alâ g-sync monitörler var, ekran kartına tam uyumlu monitörlere bak derim artık bütçen neye uygunsa..
Sorularımı yanıtladığınız için çok sağ olun hocam iyi geceler

Monitör alacaksınız sanmıştım, yanlış sanmışım. Kullanırsınız bi sıkıntı olmaz. Altı üstü görüntü yansıtan cihaz. Tüplü televizyona bile bağlayabilirsiniz gerekli bağlantıları yaptıktan sonra.

Geri
Yukarı