RTX 3060 CS:GO 150-250 FPS

Ayarları fulleyin çözünürlüğü maksimuma alın ve bütçeniz varsa en kısa sürede 3600 ve üstü bir işlemci almanızı tavsiye ederim.
Hocam bu ekran kartına en f/p işlemci hangisi gider? Amd'ye sıcak bakmıyorum aslında, i5 4460'ı 6 yıl önce aldım bir kere teklemedi, biliyorum ryzen serisinde amd çok geliştirdi kendini ama yinede intel mi alsam diye düşünüyorum.

Darboğaz var birazda olsa var ayarları Max yapmayı dener misin?
Çok azıcık.
Hocam bu ekran kartına en f/p işlemci hangisi gider? Amd'ye sıcak bakmıyorum aslında, i5 4460'ı 6 yıl önce aldım bir kere teklemedi, biliyorum ryzen serisinde amd çok geliştirdi kendini ama yinede intel mi alsam diye düşünüyorum.
Hocam Ryzen 5 5600x alıp yanına da güzel bir b550 anakart alabilirsiniz.

Hocam bu ekran kartına en F/P işlemci hangisi gider? AMD'ye sıcak bakmıyorum aslında, i5 4460'ı 6 yıl önce aldım bir kere teklemedi, biliyorum Ryzen serisinde AMD çok geliştirdi kendini ama yine de Intel mi alsam diye düşünüyorum.

Intel şu an daha ucuz ancak soket ölü. Yani 12.nesil geldiğinde eğer ki siz Intel Core i5 10400F aldıysanız geçmiş olsun 12.nesile güncelleyemezsiniz. Ama AMD Ryzen 5 3600 alırsanız, ileride 5.nesil Ryzen 5 5600X veya Ryzen 7 5800X alabilirsiniz.

i5-10400F ve H410 anakart olabilir ama bütçeniz varsa uzun ömürlü olması açısından 11400F'te olabilir.

Geri
Yukarı