RTX 3060 CS:GO 150-250 FPS

Hocam bu x570 AMD'nin en iyi anakartları.
Ayrıca.

Eyvallah hocam verdiğin ürünleri listeme ekledim uygun fiyatları araştırıcam.
Bu arada ben anakartta en ucuza gidiyorum hocam, şuan ki anakartım "MSI H81M-P33".
Acaba 5600x'e uyan en ucuz yada f/p anakartı alsam ne gibi eksikliklerini görürüm x570 anakartlara göre?
Ekran kartı tercihi güzel ama şöyle söyleyeyim; sadece i5 11400 alıp taksanız ekran kartı kullanmasanız kullandığınız ayarlarda 250 FPS alırsınız.
Hocam sadece csgo oynamıyorum ki güncel tüm oyunları oynuyorum ama ağırlık csgo'da tabii ki.

Eyvallah hocam verdiğin ürünleri listeme ekledim uygun fiyatları araştırıcam.
Bu arada ben anakartta en ucuza gidiyorum hocam, şuan ki anakartım "MSI H81M-P33".
Acaba 5600x'e uyan en ucuz yada f/p anakartı alsam ne gibi eksikliklerini görürüm x570 anakartlara göre?
Ucuz bir anakart almak isterseniz, indirimde bu var, size üst düzey olarak söyledim.

Ucuz bir anakart almak isterseniz, indirimde bu var, size üst düzey olarak söyledim.

Hocam siz bilgili birisine benziyorsunuz ondan dolayı sömürebildiğim kadar sömürüyorum kusura bakmayın. :)
Bu anakartla x570 arasında fiyat farkına değecek kalite farkı var mı?

Hocam siz bilgili birisine benziyorsunuz ondan dolayı sömürebildiğim kadar sömürüyorum kusura bakmayın. :)
bu anakartla X570 arasında fiyat farkına değecek kalite farkı var mı?

Çok büyük bir fark yok, bu anakart m-ATX olduğu için ucuz ve indirimde, eğer biraz daha yükseltmek isterseniz MSI B550'lere bakın.

Öneri.
Çok teşekkür ederim hocam, bunu incelicem. Tavsiye ettiğiniz ramden 200 tl daha ucuza bunu buldum, tamamen aynısı tek fark rengi dimi?

Çok teşekkür ederim hocam, bunu incelicem. Tavsiye ettiğiniz ramden 200 tl daha ucuza bunu buldum, tamamen aynısı tek fark rengi dimi?

Evet hocam ama onun yerine bunu önermek istiyorum, o RAM'de CL değeri çok yüksek.

Geri
Yukarı