RTX 3060 ekran kartları GameGaraj'da satışta almayın!

Adamların bir suçu yok. Piyasa böyle. Bir de adamlara kötü ihtihamda mesaj atmışsınız. Hiç hoş değil.
Bu adamlar resmi satıcı değil mi? 400 dolara satılması gereken kart 1200 dolara mı geliyor bunlara?

Almayın arkadaşlar alan olduğu için bu fiyata satıyorlar, ben amazondan 3800'e RTX 2060 aldım ama adamlar 9k ya 3060 satıyor bak bak mantığa bak o fiyat farkına 3080 alınıyor amazondan.

Bu adamlar resmi satıcı değil mi? 400 dolara satılması gereken kart 1200 dolara mı geliyor bunlara?
Ticaret ve Rekabet Kurulları bu işe bir el atmazsa böyle gider bu durum.
Almayın arkadaşlar alan olduğu için bu fiyata satıyorlar, ben amazondan 3800'e RTX 2060 aldım ama adamlar 9k ya 3060 satıyor bak bak mantığa bak o fiyat farkına 3080 alınıyor amazondan.
Nereden aldın?

Haklısınız bu kart vergileri dahilinde 617 dolara satıldı vergi olmadan 405 dolardı fiyatı.

Adamların kaç şehirde mağazası var? Vatan Bilgisayar gibi fiyatlar koymak nedir? Vatan fiyatları da saçma ama her şehirde mağazası var personel çalıştırıyor diyor.
Markalar gördüğüm kadarıyla piyasada yayılana kadar.

Asus diye daha fazla para bayılanlar hemen diğerlerini kötüleyip kendi ürünlerini cicileme derdinde.

Fanboyluk yapmaya gerek yok.

Ben son tüketiciyim. Performans istiyorsam en iyisini vereni, F/P ürün istiyorsam birim parama en iyisini vereni tercih ederim.

En iyi - en kötü diye bir şey olmaz.

Şu olabilir sadece;

Top performansta en iyi, en sessiz, en serin, en sorunsuz, aynı hizmeti en düşük paraya veren veya servisi en başarılı gibi. Hepsinden tam puan alan marka yok, olamaz da.

Almayın aldırmayın arkadaşlar. Tavsiye edilen fiyat 3200 TL olan bir kart. Hadi diyelim pandemi, mining, stok sıkıntısı vs. taş çatlasa 5000-5500 TL'ye kadar çıkarsınız. Gamegaraj gibi resmi satıcılar da böyle yaparsa bu piyasa düzelmez. Fiyatlara biraz eleştiri geldi mi topla tüfekle savunmaya geçen bir kitle var bunlara karşı da sinmeyin kesinlikle.

Geri
Yukarı