RTX 3060 i7-10750h vs RTX 2060 i7-10875h

Aynen öyle hocam. Ve GameGaraj logolu MSI olması bir avantaj. Ek olarak kasasıın altında bayağı bir delik var diye biliyorum, soğutucu ile mükemmel olabilir. Henüz soğutucu için bütçe yoksa forumda köşelerini silgi yardımı ile havaya kaldırıp derece düşürenleri okumuştum, fatydası olabilir.

Soğutucunun yararı çok olur hocam ben 3 yıldır A101'den aldığım Frisby marka(25₺ almıştım) soğutucuyu kullanıyorum çok işime yaramıştır. 😁

Hocam fenix derdim normalde:
Ama dolardan olsa gerek zam yapmışlar. Hepsiburada'da da indirimleri vardı, o da bitmiş.

Gelelim yurt dışı modellerine:

Gördüğünüz üzere kasası ince, ama kaliteli diye okumuştum. Isınabilir, sorun etmezseniz veya MSI iyi bir soğutma başarısı ortaya koymuşsa tercih edilebilir.
Bu da 17.3" modeli, 17.3" olduğu için birazcık daha iyi soğur diye düşünüyorum.

@Radeon RX 5500M hocam siz ne düşünüyorsunuz yukarıdakiler hakkında?

Benim ekleyebileceğim bir şey yok, gayet güzel açıklamışsınız:)

Arkadaşlar newegg'de 3 yıllık uzatılmış garanti gibi bişey var bunun ülkemizde geçerliliği var mı?

Dosya Ekleri

• Screenshot_12.png
    Screenshot_12.png
    121,2 KB · Görüntüleme: 46
Çok teşekkürler hocam, yavaş yavaş ilerliyoruz.
Arkadaşlar newegg'de 3 yıllık uzatılmış garanti gibi bişey var bunun ülkemizde geçerliliği var mı?
Hocam onu bende görmüştüm başka modellerde, sanırım MSI'lık bir durum değil, Newegg'in kendi işi gibi geldi bana.

Yani bizim ülkede işe yaramaz
Emin değilim hocam. Servispoint'e sormak daha sağlıklı olur ama olacağını çok sanmıyorum çünkü Türkiye'de MSI veya bir başka markanın laptopuna bakarken şimdiye kadar böyle bir şey görmedim/dikkatimi çekmedi(yada satıcılarımız sağolsun bize yansıtmıyor olabilir). Newegg dendiği kadar iyiyse o 3 yıl içinde kullanıcı hatası olmayan bir durumda yardımcı olabilir belki.
Yeni konu açmanızda sağlıklı olabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı