RTX 3060 için 5700X nasıl?

Farklı bir kulaklık ve AUX çıkışında dene bir de. Antivirüsü kapat.
DDU ile ekran kartı sürücüsünü silip baştan yükle.
MSI Center yüklüyse sil.
MSI sitesinden anakartın chipset sürücüsünü yükle.
BIOS güncellemesini kontrol et. BIOS varsayılan ayarları dene.
CPU Z ile RAM'lerin Dual modda 3200 MHz de çalışıp çalışmadığını kontrol et.

Şu an işteyim dediklerinizi eve gecince deneyeceğim teşekkürler
1.700₺ fiyata daha iyisini bulamazsın. R9 5900X ile sorunsuz kullanıyorum.
MSI Mag B550m Mortar Ddr4 4400(oc)mhz Matx Am4 Fiyatı, Yorumları - TRENDYOL bu da indirimdeymiş bak bunu da alabilirsin.

Mortar serisi daha iyi duruyor ama ben asusa geçmek istiyorum şu an MSI B450 tomawark Max kullanıyorum PC açılınca Arslan Gaming yazısı çıkıyor bu PC'yi biraz geç acımaya neden oluyor
Şu an işteyim dediklerinizi eve gecince deneyeceğim teşekkürler.

Mortar serisi daha iyi duruyor ama ben asusa geçmek istiyorum şu an MSI B450 tomawark Max kullanıyorum PC açılınca aslan Gaming yazısı çıkıyor bu PC'yi biraz geç acımaya neden oluyor.

MSI'in tüm serisi mi öyle bilmiyorum.

Şu an işteyim dediklerinizi eve gecince deneyeceğim teşekkürler.

Mortar serisi daha iyi duruyor ama ben asusa geçmek istiyorum şu an MSI B450 tomawark Max kullanıyorum PC açılınca aslan Gaming yazısı çıkıyor bu PC'yi biraz geç acımaya neden oluyor.

MSI'in tüm serisi mi öyle bilmiyorum.

Gigabyte hiç denedin mi ben geçici süreliģine MSI B550M A Pro kullanıyorum BIOS'ta Türkçe desdek yok Fast boot yok.

Gigabyte hiç denedin mi ben geçici süreliģine MSI B550M A Pro kullanıyorum BIOS'ta Türkçe desdek yok Fast boot yok.

Evet deneme şansım olmuştu ve MSI'den daha iyi bana göre, şu an asusa şans vermek istiyorum B550 ile X570 arasındaki farkları pek bilmiyorum onları da araştırıyorum forumlardan bakıp okuyorum

Evet deneme şansım olmuştu ve MSI'den daha iyi bana göre, şu an asusa şans vermek istiyorum B550 ile X570 arasındaki farkları pek bilmiyorum onları da araştırıyorum forumlardan bakıp okuyorum.

X570'de B550 göre daha fazla özellik Wi-Fi vs SATA 3 bağlantısı sayısı RAM MHz farkı falan ama aradaki paraya değer mi değmez B550 her türlü yeter. Bir de chipsetin yeni olması.

Geri
Yukarı