RTX 3060 laptop GTA 5 50-55 FPS

Ben darboğaz var diye gönderdim sitesine yani RMA'ya kayıt yaparken Armoury Crate sorunu olarak yolladım Armoury Crate iGPU kapatmıyor diye gönderdim içersine de not bıraktım. 1 ay incelendi ve nihayetinde iade oldu. Laptopu kaç gün önce aldınız?
Bunun yerine sistem toplamak en mantıklısı fakat taşıyacaksınız bu yüzden tongfang kasa bir Monster bakılabilir.

1 ay önce.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
laptop değil sanırım ama 8X'te.

4K ben HD oynuyorum.

İstanbuldaki smsinfocomm'a göndermeniz lazım, fakat öncelikle talep oluşturulmalı. Hepsiburada ile iletişime geçip durumu izah edin işte böyle böyle rapor veriyorlar o raporla iade istiyebilirmiyim diyin. Hepsiburada, satıcısı kim ?

1080p MSAA 8X diyor hocam.

O zaman benim aldığım FPS değeri normal midir?
Tamam iletişime geçip durumu anlatın galiba rapor isterler RMA'dan destek talebi açıp laptopu istanbula göndererek raporu 1 ayda falan alabilirsiniz.

Ankara'da yaşıyorum ASUS TR garantili olduğu için buradaki bir ASUS servisine versemde olur herhalde.

O zaman benim aldığım FPS değeri normal midir?

Ankara'da yaşıyorum ASUS TR garantili olduğu için buradaki bir ASUS servisine versemde olur herhalde.
Evet olur. Sizinki normal değil adamın gpu sıcaklığı 63 derece laptopta ultrada o derece imkansız gibi o adamınki desktop.

Yeni konular

Geri
Yukarı