RTX 3060 laptop önerisi

Bütçe
20-26

Enes0596

Yoctopat
Daha fazla  
Bildiğiniz üzere fiyatlar hemencecik değişiyor ülkemizde ve 3060'lı bir laptop arıyorum. i7 işlemcili Monster'a baktım 25500 TL diyor alınır mı? Eğer alınmazsa tavsiyeniz var mıdır? Monster'dan şüpheliyim çünkü daha önce hiç kullanmadım.

Fakat ısınma sorunları olabilir. Tozlarının alınması ve macunun düzenli yenilenmesi gibi bakımlar önemli. Aksi taktirde ısıdan sisteme zarar gelebilir bildiğim kadarıyla R5 5600H çok ısınan bir işlemci.

Fakat ısınma sorunları olabilir. Tozlarının alınması ve macunun düzenli yenilenmesi gibi bakımlar önemli. Aksi taktirde ısıdan sisteme zarar gelebilir bildiğim kadarıyla R5 5600H çok ısınan bir işlemci.
En fazla 95 derece gördü 4ghz’de.

daha ucuzu yok hocam bizzat ben kullandım ram i az ama ddr5 olduğu için 16 gibi performns veriyo ve 12. nesil en büyük avantajı

Teşekkür ederim ama mümkünse işlemcisi Intel i7 olsun dediğiniz gibi Ryzen'lerde çok ısınma sorunu oluyor diye biliyorum i7 11. nesil de olabilir tekrar teşekkürler yardımınız için.

Teşekkür ederim ama mümkünse işlemcisi Intel i7 olsun dediğiniz gibi Ryzen'lerde çok ısınma sorunu oluyor diye biliyorum i7 11. nesil de olabilir tekrar teşekkürler yardımınız için.

Attığım modele bakın hocam.

Yeni konular

Geri
Yukarı