RTX 3060 laptop önerisi

Ben de almayı düşünüyordum fakat böyle olduğundan haberim yoktu. İzninizle kaynak isteyeceğim :)
Ekran görüntüsü:
Ekran görüntüsü 2021-08-04 013705.png

Site: MSI GF65 Thin 10UE-268 ab € 1198,85 (2021) | Preisvergleich Geizhals Deutschland

Arkadaşlar şu anda piyasada bulabildiğim en güçlü cihazlardan biri bu Monster gerek ekranının QHD olması gerek tasarımı gerek özellikleri ve en önemlisi teknik serivisi bilmiyorum kafam çok karışık ya işlemcisi de bayağı iyi.

Arkadaşlar şu anda piyasada bulabildiğim en güçlü cihazlardan biri bu Monster gerek ekranının QHD olması gerek tasarımı gerek özellikleri ve en önemlisi teknik servisini bilmiyorum kafam çok karışık ya işlemcisi de bayağı iyi.
Monster biraz Rus ruleti gibi -eğer kapağınızdaki gibi çakır fanı iseniz ne dediğimi bilirsiniz- eğer sorun çıkmaz ise kullan gitsin, 10 numara cihaz ama sorun çıkar ise işte o zaman pek düzeldiği görülmüyor açıkçası ya iade yada öyle kullanmaya devam ediyorsun. Yani sorunların %80'i ilk başta çıkıyor -ısınma, RAM, ekranda ölü piksel, ekran kararma sorunları- ama bazen ilerleyen zamanlarda çıkan ısınma, ekran paneli sorunları da olabiliyor. O yüzden Monster tavsiye etmiyoruz, sorunsuz kasaları var ancak onları tavsiye edebiliyoruz ki onlarda da sorun çıkmamasını garanti edemiyoruz. 21.4 sorunsuz kasalar arasında ama garanti eder misin dersen yok derim. Yani en az sorun bildirilen kasalardan biri.

Monster biraz Rus ruleti gibi -eğer kapağınızdaki gibi çakır fanı iseniz ne dediğimi bilirsiniz- eğer sorun çıkmaz ise kullan gitsin, 10 numara cihaz ama sorun çıkar ise işte o zaman pek düzeldiği görülmüyor açıkçası ya iade ya da öyle kullanmaya devam ediyorsun. Yani sorunların %80'i ilk başta çıkıyor -ısınma, RAM, ekranda ölü piksel, ekran kararma sorunları- ama bazen ilerleyen zamanlarda çıkan ısınma, ekran paneli sorunları da olabiliyor. O yüzden Monster tavsiye etmiyoruz, sorunsuz kasaları var ancak onları tavsiye edebiliyoruz ki onlarda da sorun çıkmamasını garanti edemiyoruz. 21.4 sorunsuz kasalar arasında ama garanti eder misin dersen yok derim. Yani en az sorun bildirilen kasalardan biri.

Teşekkür ederim.

Arkadaşlar 21.4 ve 25.1 arasında yaklaşık 2bin ₺ kadar fiyat farkı var. 15 watt tahmini 5-10 fps mi eder? Eğer öyleyse 25.1 e 2bintl vermeye değer mi?

Bir de kullanan arkadaşlara şunu soracaktım. Normalde series s var ve 27 inç monitörde 2k sürekli olmasa da 120fps warzone oynuyorum. 15.6ya geçince kör olur muyum , yoksa 17.3 e gerek yok der misiniz?

Teşekkürler.

15.6" monitör yeterli oluyor bana ama 24"den geçtiğim için ilk başlarda aşırı derecede rahatsız ediyordu. Ayrıca 21.4 satıştan kaldırıldı diye biliyorum ben şu an 21.4 kullanıyorum ve gayet memnunum bir sıkıntı da yaşamadım. Paranız varsa yerinizde olsam 25.1 alırdım.

Monster biraz Rus ruleti gibi -eğer kapağınızdaki gibi çakır fanı iseniz ne dediğimi bilirsiniz- eğer sorun çıkmaz ise kullan gitsin, 10 numara cihaz ama sorun çıkar ise işte o zaman pek düzeldiği görülmüyor açıkçası ya iade yada öyle kullanmaya devam ediyorsun. Yani sorunların %80'i ilk başta çıkıyor -ısınma, RAM, ekranda ölü piksel, ekran kararma sorunları- ama bazen ilerleyen zamanlarda çıkan ısınma, ekran paneli sorunları da olabiliyor. O yüzden Monster tavsiye etmiyoruz, sorunsuz kasaları var ancak onları tavsiye edebiliyoruz ki onlarda da sorun çıkmamasını garanti edemiyoruz. 21.4 sorunsuz kasalar arasında ama garanti eder misin dersen yok derim. Yani en az sorun bildirilen kasalardan biri.
Hocam ben sizi bi konumda etiketledim ama görmedimiz muhtemelen. Eğer vaktiniz olursa benim ilk ve tek açtığım konuda fikirlerinizi belirtir misiniz :)

Geri
Yukarı