RTX 3060 laptopta FPS düşüşü

Exodia474

Centipat
Daha fazla  
Selam. MUX açıkken yani sadece RTX 3060 kullanılırken 2 gün evvel LoL'de lanede değil boşken 400-500 FPS'ler alan cihaz şu an boşta 100 küsur FPS lanede ise çok komik FPS'ler alıyor. Driver güncellemesi malware analizi falan yaptım sorun ne olabilir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Selam. MUX açıkken yani sadece RTX 3060 kullanılırken 2 gün evvel LoL'de lanede değil boşken 400-500 FPS'ler alan cihaz şu an boşta 100 küsur FPS lanede ise çok komik FPS'ler alıyor. Driver güncellemesi malware analizi falan yaptım sorun ne olabilir?
Hangi driveri güncelledin acaba ?

geforce experience üzerinden son atılan güncellemeyi yaptım zaten bilgisayarın sitesi üzerindeki güncellemeleri de 1-2 hafta önce yapmıştım bios update dahil 2 gün önce böyle bi sorunum yoktu 2 günde de fazla kullanılmadı bilgisayar anlamadım

i711800 h rtx3060 max performans versiyonlu cihaz lenovo legion 5i pro darboğaz falan olması mümkün olmaması lazım anlamadım gitti bi anda şok oldum

GeForce Experience üzerinden son atılan güncellemeyi yaptım zaten bilgisayarın sitesi üzerindeki güncellemeleri de 1-2 hafta önce yapmıştım BIOS Update dahil 2 gün önce böyle bir sorunum yoktu 2 günde de fazla kullanılmadı bilgisayar anlamadım.

O sürüm çok sorunlu hocam Experience geri eski sürümü indiriniz
En Yeni Resmi GeForce Sürücülerini İndirin 517.xx sürümünü kullanıyorum sorun yok ama yükseltince ben de bir takım sorunlar yaşıyorum FPS düşmesi FPS düşüşü oluyor bende de.

Geri
Yukarı