Çözüldü RTX 3060 madencilik ayarları nasıl olmalıdır?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

NMK

Centipat
Daha fazla  
Gigabyte Aorus Elite RTX 3060 kullanıyorum. Ayarlarım aşağıda.

1630001217034.png

Boşta 48 MH alıyorum fakat değerler karta zarar verecek cinste mi? Bir de NiceHash kullanıyorum. Sizce devam mı etmeliyim, yoksa daha fazla getirisi olan başka bir program var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam NiceHash kurdum tamam ama bu eff/watt değeri 10 dk sonra 410'dan 200'e kadar düşüyor sonra mining 49mhdan 41 mh a düşüyor bu eff/watt kısmını stabil nasıl tutabilirim?

Neden Core overclockladınız? Memory OC değerlerinizi kontrol ettiniz mi? Memory OC çok yüksek olduğunda da bu tarz şeyler yaşanabilir. Core + Memory çok yüksek OC'ler ve üzerine bir de Power limit düşürürseniz kartın yeterli clock değerlerini sağlamaya gücü yetmeyecektir. +1360 düşük bir değer değil.
@sens4k dediğine göre 0.1 limit tek kart için fazla. En azından 0.05 limitli bir havuza geçin. Ethermine gayet iyi sizin için 0.01 ile 9-10 günde bir ödeme alabilirsiniz.
O ödeme ücretli. Kazdığı tüm coini transfer ücretine vermiş olur. Ücretsiz ödeme eşiği 0.1 ethermine'da.
hocam gelir farkı olursa ve ayarları beni zorlamazsa şimdi geçebilirim ama çok ayrıntıdan anlamadığım için yanlış bir şey yapabilirm
Youtube'da videolar mevcut, çok zor bir tarafı yok. Geri alınamayacak bir hata yapmanızın imkanı da yok. Korkulacak bir şey yok yani.
t rex indirdim ama hata veriyor açmıyor
Eki Görüntüle 1149620
Havuz linklerini düzenlenemiz gerekiyor.

t rex indirdim ama hata veriyor açmıyor
Eki Görüntüle 1149620
Her bir madencilik programının içinde düzenlemeniz gereken yerler var. İndirdiğiniz yerde nasıl kullanacağınız da yazmalı. Bu hata havuz seçmediğiniz için olmuş. Ethermine sitesine girip havuz adreslerini olması gereken yere yapıştırın.

O ödeme ücretli. Kazdığı tüm coini transfer ücretine vermiş olur. Ücretsiz ödeme eşiği 0.1 ethermine'da.

Youtube'da videolar mevcut, çok zor bir tarafı yok. Geri alınamayacak bir hata yapmanızın imkanı da yok. Korkulacak bir şey yok yani.

Havuz linklerini düzenlenemiz gerekiyor.
Kazdığı tüm coini derken oldukça fazla abartmadınız mı ? Her 10 günde çekmez konu sahibi belki de ama en azından elinde imkânı olmuş olur ihtiyacına göre. Uygun GWEI bulmak aşırı zor değil. Haftada birkaç kez 1-2$ seviyesine bile inmekte ki aylık çektikten sonra 1 ya da 5 dolar ücret devede kulak kalır. Gönül ister hiç vermesin tabii ki.

Geri
Yukarı