RTX 3060 satışa sunulmadan nasıl ikinci ele düştü?

Üretimden çıkan kartlar, dağıtıma çıkmadan daha satın alınıyor. Normaldir. Az önce fiyatlara tekrar bakayım dedim, RTX2060 14bin lira. Şimdi üreticiden fazla kazanmaya çalışan mağazaya mı sövelim, miningcilere mi sövelim, borsaya mı sövelim, çip üreticisine mi yoksa kart üreticisine mi sövelim?

Tek çözümü var, almayacağız. Ben 4000 bandına inmediği sürece RTX3060 Ti almayı düşünmüyorum, adamlar 14.000TL'den 2060 satmaya çalışıyor. Dahili grafik birimim ile mutluyum Starcraft 2 1080p oynamaya yetiyor 😁

RTX 3060 2. el alınmaz kartlarda mining denendi ise garantilik bi durum gerektirirse mining yapılmıştır dönüşü olup kartınız garanti dışı bırakabiler

XBOX 360 olayı gibi. Ama Garantileri olmayacak bu kartların. XBOX 360 ilk çıktığında Türkiye'de yoktu, Yurtdışından getirip, satıyorlardı.

QP Bilişim, İtopya, sinerji, garaj Online Gaming gen.tr siteleri RTX 3060 ekran kartını sistem ile satıyor düşününki kendi ülkesindeki insanlara kazık atan topluluğa sahibiz ekran kartını bırakın bir parça bile alınmıyor fiyatları şişirip piyasayı mahfediyorlar ben dün gece saat 2 gibi Amazon bağlı japon mağazasında MSI 3060 Gaming X Trio ekran kartını 5645 liraya gümrük vergisi dahil aldım ardından RX 590 Sapphire Nitro ekran kartını AliExpress'te bir satıcı var 3.800 liraya aldım.

Geri
Yukarı