RTX 3060 satışa sunulmadan nasıl ikinci ele düştü?

Hocam bizim sevgili Türk satıcılarımız batsalar bile 4000'den satmazlar. Zaten
Satsalar bile miningciler yine hepsini sömürecek. Bu da bir işe yaramaz ki. Mağdur yine oyuncu tayfası olur. Misal ben kendimden örnek vereyim. Kendi laptopumu satıp sistem dizmeyi düşünüyorum ancak fiyatların ne kadar oynak olduğunu biliyorsunuz. Bugün satıp yarın alacağım muamma.

Arz talep mesele satıcı talep ne kadar çok olursa fiyatıda yüksek tutuyorlar mümkün olduğunca uzun bir süre elinizdeki eski kartlarla idare etmenizi öneririm talep azalmadıkdan sonra bu faiş fiyatlar düşmez

Arz talep mesele satıcı talep ne kadar çok olursa fiyatıda yüksek tutuyorlar mümkün olduğunca uzun bir süre elinizdeki eski kartlarla idare etmenizi öneririm talep azalmadıkdan sonra bu faiş fiyatlar düşmez
Siz yine iyisiniz bir sisteminiz var en azından gt 710 olsa bile iyidir. Benim 9 yıllık laptop'um var, cs-go 5fps.

Mining kazançları kontrol altına alınmadığı sürece bu yüksek fiyatları göreceğiz arkadaşlar dünyanın farklı farklı ülkelerinin maliye ve hazine bakanlıkları çalışmalara başladı yakında patlar mining
3800 liraya RX 590 aldım orijinal çipsetli Sapphire Nitro AliExpress'te.
vergi içinde mi
Mining kazançları kontrol altına alınmadığı sürece bu yüksek fiyatları göreceğiz arkadaşlar dünyanın farklı farklı ülkelerinin maliye ve hazine bakanlıkları çalışmalara başladı yakında patlar mining

vergi içinde mi
bu kartı birzamanlar 1900 tl ye almıştım 1 yıl kulanıp 1600 tl sattım sonra rx 5700xt ye geçtim

Yeni konular

Geri
Yukarı