RTX 3060 sistem Arma 3'te 25 FPS veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

Mert9696

Yoctopat
Daha fazla  
Merhaba,
Ekran kartım RTX 3060 - işlemci AMD Ryzen 5 5600X 6-Core Processor (12CPUs) 3, 7GHz - 8+8 16 3200 RAM olmasına rağmen King of the Hell'de 25-40 FPS alıyorum. YouTube'da izlediğim kişilerde nasıl bir bilgisayar var da o kadar akıcı ve güzel hiç kasmadan oynayabiliyorlar o FPS'lerle anlayabilmiş değilim. Lütfen bilgi sahibi olan bana da yardım ederse çok sevinirim. Şimdiden çok teşekkürlerimi sunar, herkese iyi oyunlar dilerim. Sağ olun.

Arma 3 optimizasyonu ile meşhur bir oyun deneyim söylüyor bunu king of the Hell'de düşük FPS vermesi gayet çok fazla detay olduğu için gayet normal çoğu kişide'de öyle bende dahil farklı modlara düşük FPS alıyor musunuz?

evet malesef diğer modlarında da anlık fps düşüşlerine şahitlik ediyorum . oyunum bu arada ssdiye yüklü tamamiyle oyun için topladığım bir kasa tek anlamadığım fps olarak bu kadar sorun yaşıyorken insanlar youtube ta king of the hell oynayan diğer kişilerin oyunun nasıl o kadar güzel fps vermesi bu kasada ne eksik çok fazla bilgim olmadığı için içtenlikle yazıyorum eksik soruyorlar kusuruma bakmayın.
%15-30 arası CPU %30-50 arası GPU kullanıyor. Sanırım kasmasının sebeplerinden biride bu tam olarak anlayamadım.

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı