RTX 3060 sistemde CSGO ekranı titriyor

Dlezzy

Hectopat
Arkadaşlar selamlar iyi forumlar. Yaklaşık iki gündür ekran titremesi sorunu yaşıyorum. CS:GO'da faremi yavaş bir şekilde sağ veya sola çevirdiğimde ekranımda titreme oluyor, hızlı çevirince herhangi bir sorun olmuyor. Bu sorun neden kaynaklanıyor olabilir? Ekran kartımı ve monitör özelliklerini aşağıya atıyorum. Şimdiden teşekkür ederim.
Ekran kartı: RTX 3060.
Monitör: ASUS VG24vq.

Son düzenleyen: Moderatör:
Masaüstüne sağ tık>Görüntü ayarları>Gelişmiş görüntü ayarları yolunu izleyip yenileme hızını kontrol eder misiniz? Eğer yenileme hızınızın yanında "(Atlamalı)" yazıyorsa "(Atlamalı)" yazmayan yenileme hızıyla değiştirin.

Masaüstüne sağ tık>Görüntü ayarları>Gelişmiş görüntü ayarları yolunu izleyip yenileme hızını kontrol eder misiniz? Eğer yenileme hızınızın yanında "(Atlamalı)" yazıyorsa "(Atlamalı)" yazmayan yenileme hızıyla değiştirin.
Titreme yine devam ediyor hatta 144 hz seçtiğimde titreme daha fazla artıyor. Sanırım sorun ekran kartında HDMI ve DisplayPort kabloloruyla denedim. Titremeler devam ediyor. Sanırım tek çözüm garanti :/

Titreme yine devam ediyor hatta 144 Hz seçtiğimde titreme daha fazla artıyor. Sanırım sorun ekran kartında HDMI ve DisplayPort kabloloruyla denedim. Titremeler devam ediyor. Sanırım tek çözüm garanti :/

Hocam ben de ekran kartımda benzer bir sorun yaşıyorum, servise gönderdiniz mi? Sorununuz çözüldü mü? Ne gibi işlemler uyguladılar acaba bilgilendirebilir misiniz?

Yeni konular

Geri
Yukarı