RTX 3060 sistemde oyunlar akıcı olmuyor

berkayBNL41

Femtopat
Daha fazla  
İlk bilgisayarımda FPS yüksek olmasına rağmen akıcılık sorunu vardı bende daha iyi bir bilgisayar aldım tıpatıp aynı akıcılık sorunu devam ediyordu sonrada 144Hz monitörümü satıp 240Hz monitör aldım DP HDMI güç kablosunu bile değiştirdim değiştirmediğim kablo olduğunu sanmıyorum. Her şeyi denememe rağmen akıcılık sorunu devam ediyor. Hiç düzgün oyun oynayamadım canımı çok sıkıyor. Alienware 240 Hz G-Sync monitör/ Intel i5 10600K 4.10 ghz/ 16 GB ram/ RTX 3060 12 GB. Monitör veya bilgisayardan değil sorun ama çözemiyorum yardımcı olursanız sevinirim. V-Sync G-Sync gibi veya ekranın Hz kaça ayarlı gibi sorular sormassanız sevinirim..

İlk bilgisayarımda FPS yüksek olmasına rağmen akıcılık sorunu vardı bende daha iyi bir bilgisayar aldım tıpatıp aynı akıcılık sorunu devam ediyordu sonrada 144Hz monitörümü satıp 240Hz monitör aldım DP HDMI güç kablosunu bile değiştirdim değiştirmediğim kablo olduğunu sanmıyorum. Her şeyi denememe rağmen akıcılık sorunu devam ediyor. Hiç düzgün oyun oynayamadım canımı çok sıkıyor. Alienware 240 Hz G-Sync monitör/ Intel i5 10600K 4.10 ghz/ 16 GB ram/ RTX 3060 12 GB. Monitör veya bilgisayardan değil sorun ama çözemiyorum yardımcı olursanız sevinirim. V-Sync G-Sync gibi veya ekranın Hz kaça ayarlı gibi sorular sormassanız sevinirim..
Monitörün tazeleme hızını 60hz'ye çekip oyunu 60fps sabitle bakalım sorun düzelecek mi

Peki bu sorun tüm oyunlarda oluyor mu? Sadece online oyunlarda olsa İnternetle alakalı olabilir diyeceğim ama pek sanmıyorum.
evet tüm oyunlarda oluyor valorant warzone gibi oyunlarda çok belli oluyor
Peki bu sorun tüm oyunlarda oluyor mu? Sadece Online oyunlarda olsa internetle alakalı olabilir diyeceğim ama pek sanmıyorum.

Herhangi bir oyunda uygulama indirip değer söyleyebilirim ama PC'de veya monitörde değil çok küçük birşeyde olduğunu düşünüyorum.

Yeni konular

Geri
Yukarı