RTX 3060 sistemde oyunlarda düşük FPS

Hala garantileri duruyor bir şey yapılabilir mi hasar büyükse

Dostum ben MSI Armor RX580 kullanıyorum şimdiye kadar çıkmış en çok ısınan kartlardan biri. Eğer bilgisayar bileşenleri kendilerine veya diğer bileşenlere zarar verecek sıcaklara çıkarlarsa zaten anlık çalışmayı durdurur ve PC kapanır. "keremphonix77" kullanıcı isimli arkadaşın söylediklerine inanma bence. Temiz kurulum, macun değiştirme gibi işlemlerle çözüm arayabilirsin bence.

Dostum şu arkadaşa inanmayı keser misin lütfen. Önerdiği çözümler ve verdiği bilgiler saçmalıktan ibaret.
Peki sizce ne yapmalıyız. Bilgisayardan pek anlayan biri değilim

Dostum ben MSI Armor RX580 kullanıyorum şimdiye kadar çıkmış en çok ısınan kartlardan biri. Eğer bilgisayar bileşenleri kendilerine veya diğer bileşenlere zarar verecek sıcaklara çıkarlarsa zaten anlık çalışmayı durdurur ve PC kapanır. "keremphonix77" kullanıcı isimli arkadaşın söylediklerine inanma bence. Temiz kurulum, macun değiştirme gibi işlemlerle çözüm arayabilirsin bence.
Benim ekran kartımın 75 dereceyi geçtiğini görmedim zaten. Isınma problemi işlemcide

Tüm çözümleri denediysen ve olmuyorsa garantisi duruyor dedin en kötü ihtimal garantiye yollayabilirsin ama macun işe yaramazsa yeni fanın o kadar espirisi olmaz dostum

Peki sizce ne yapmalıyız. Bilgisayardan pek anlayan biri değilim.

Benim ekran kartımın 75 dereceyi geçtiğini görmedim zaten. Isınma problemi işlemcide.

İşlemciler kendine zarar verecek kadar ısınırsa tak diye kapanır ne yazi çıkar ne başka bir şey kısaca bir şey olmaz yani dostum işlemci soğuyana kadar acma PC'yi hiçbir sorun olmaz.

Tüm çözümleri denediysen ve olmuyorsa garantisi duruyor dedin en kötü ihtimal garantiye yollayabilirsin ama macun işe yaramazsa yeni fanın o kadar espirisi olmaz dostum
Sıvı soğutucuyla da olmazsa garantiye yollayayım o zaman teşekkür ederim

İşlemciler kendine zarar verecek kadar ısınırsa tak diye kapanır ne yazi çıkar ne başka bir şey kısaca bir şey olmaz yani dostum işlemci soğuyana kadar acma PC'yi hiçbir sorun olmaz.
O zaman en kötü ihtimal düzelmezse garantiye yollarım

Şöyle örnek vereyim i5 2. nesilde Dying Light 1 oynarken 96 dereceye geldi ve kapandi 4 saat sonra hiçbir şey olmamış gibi Minecraft oynadim

Birde sıkıntının hangi parçadan kaynaklı olduğunu bilmiyorum düzelmezse hepsini sıra sıra yollamam gerekecek garantiye galiba

Yeni konular

Geri
Yukarı