RTX 3060 sistemde Warzone 2.0 Düşük FPS

İşletim sistemi
Windows 11

kjrhyg

Centipat
Daha fazla  
Ekran kartı
RTX 3060 v2 12GB
Anakart
Asus Prime B550M-K
İşlemci
Ryzen 5 3600
Merhaba, Warzone 2.0 oyununda tüm ayarları en düşüğe alıp DLSS açmış olmama rağmen düşük FPS sorunu yaşıyorum ve oyun akıcı değil. Konu hakkında bilgi sahibi arkadaşların tavsiyelerine ihtiyacım var, teşekkürler.

Sistem.
Prime B550M-K
Ryzen 5 3600.
RTX 3060 V2 12 GB.
650W PSU 16 GB RAM

Son düzenleyen: Moderatör:
bu ekran kartı 2k çözünürlükte dahi dlss açmanı gerektirmez. tahminimce 1080p monitör kullanıyorsun. 1080p ayarları için Geforge Experience uygulamasında optimum ayarları uygulayarak girmeyi dene

Bu ekran kartı 2K çözünürlükte dahi DLSS açmanı gerektirmez. Tahminimce 1080p monitör kullanıyorsun. 1080p ayarları için GeForce Experience uygulamasında optimum ayarları uygulayarak girmeyi dene

Yorumunuz için teşekkürler.

Monitörüm ASUS TUF VG279Q1A 165hz/1ms

Warzone'u GeForce Experience'a ekleyemedim, battle.net üzerinden oynadığım için olabilir mi? Desteklenen oyunlar kısmında da yazmıyor bu arada.

ben steam üzerinden warzone 2.0 oynuyorum. bende geforge experience kısmında görünüyor. manuel olarak eklemeyi deneyebilir misin?

Steam hariç eklenmiyor sanırım. Sanırım oradan da indirmem gerekli. Afterburner kontröllerimde herhangi bir sorun göremedim.

Oyun açıkken;
Ekran kartı 60 derece.
İşlemci 70 derece sabit olarak değer veriyor.

Ekran kartının yetersiz olduğunu düşünmüyorum, sorun tam olarak nerede acaba ?

Steam hariç eklenmiyor sanırım. Sanırım oradan da indirmem gerekli. Afterburner kontröllerimde herhangi bir sorun göremedim.

Oyun açıkken;
Ekran kartı 60 derece.
İşlemci 70 derece sabit olarak değer veriyor.

Ekran kartının yetersiz olduğunu düşünmüyorum, sorun tam olarak nerede acaba ?
Merhaba konuyu hortlatmış gibi olmak istemem ama aynı sorunu yaşıyorum siz bir çözüm bulabildiniz mi ? Sitemimiz aynı gtx 1660 ile rahat rahat oynadığım oyunu rtx 3060 ile oynayamıyorum. Ekran kartı kullanımı sık sık %0 değerlerine düşüyor. Ayarları max yapsamda minimumda tutsam da değişiklik olmuyor. SSD ve HDD'ye kurdum düzelmedi. Steam ve batllenet ile yükledim sorun aynı

Merhaba konuyu hortlatmış gibi olmak istemem ama aynı sorunu yaşıyorum siz bir çözüm bulabildiniz mi? Sitemimiz aynı GTX 1660 ile rahat rahat oynadığım oyunu RTX 3060 ile oynayamıyorum. Ekran kartı kullanımı sık sık %0 değerlerine düşüyor. Ayarları Max yapsamda minimumda tutsam da değişiklik olmuyor. SSD ve HDD'ye kurdum düzelmedi. Steam ve batllenet ile yükledim sorun aynı.

Merhaba. Aklınıza gelecek her türlü araştırmayı ve ayar denemesini yaptım, fakat bir değişiklik olmadı. Oyunun Battle Royale map optimizasyonu berbat bir halde ve ayar ile alakası yok. Bu yüzden oynamayı bıraktım.

Geri
Yukarı